Програли й виграли: молодіжка Дніпра-1 спарингує з клубами Другої ліги (відео)

Молодіжна команда Дніпра-1 зіграла два контрольні матчі з клубами Другої ліги. Спочатку підопічні Олександра Поклонського переграли Перемогу, а у наступному поєдинку поступилися запорізькому Металургу

Для молодіжного складу СК Дніпро-1 ігровий день п’ятниці був дуже насиченим. Розпочався він о південь матчем проти дебютанта Другої ліги цього сезону дніпровської Перемоги, яка зарекомендувала себе міцним опонентом на рівні старожилів дивізіону.

Долю зустрічі вирішив забитий м’яч на 81-й хвилині. Відзначився 18-річний півзахисник Ярослав Бутіч. Таким чином, команда Поклонського святкує мінімальну перемогу.

Дніпро-1 U-21 — Перемога — 1:0

Гол: Бутіч (81).

Дніпро-1: Хома — Сидоренко (Козубенко, 46), Файдор, Нижник, Матюшенко, Матвеєв, Віговський, Білл (Янюк, 46), Копил, Бутіч, Тяпкін.

У наступному контрольному матчі молодіжка Дніпра-1 зустрілася із запорізьким Металургом. Відзначаємо появу у стартовому складі запорізького клуба 19-річного нападника Олексія Сидорова. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний воротар Назар Байда та 20-річний захисник Данило Сидоренко.

Гра розпочалася для дніпрян просто приголомшливо. Розігравши м’яча з центру поля, спортклубівці втратили його і гості провели різку атаку, в кінці якої Борисенко реалізував вихід сам на сам. Йшла лише 23 секунда (!) поєдинку. На 21-й хвилині Загальський подвоїв перевагу Металурга — 2:0.

Олексій Сидоров.

На початку другого тайму молодий нападник Сидоров ударом головою відправив м’яча у сітку — 3:0. Крапку у матчі поставив Коваленко.

Дніпро-1 U-21 — Металург— 0:4

Голи: Борисенко (1), Загальський (21), Сидоров (47), Коваленко (86).

Дніпро-1 U-21: Веклич — Сорока, Хижняк, Жінчин, Кононов, Кіреєв, Шинкаренко, Лебедєв, Ховайко (Білл, 46), Волинець, Гора.

Металург: Хмеловський — Воробей, Басов, Остапенко, Польовий, Шалфєєв, Борисенко, Загальський, Кропивний, Сидоров, Коваленко.

На заміну виходили: Сарапій, Сидоренко, Байда, Загоруйко.

Снайпер Назаренко: коли забивав — бив із заплющеними очима, від втоми