Два молоді атакери не допомогли Зорі забити бодай гол латвійцям

У контрольному матчі зустрічалися Зоря та Валмієра. Матч завершився мінімальною перемогою латвійської команди — 1:0. Відзначаємо появу у складі Зорі двох гравців з реєстру Золотого Таланту

Віктор Скрипник з перших хвилин випустив 19-річного нападника Аллахяра Сайядманеша. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Даниїл Алефіренко.

Зоря активно розпочала гру, але не реалізувавши свої нагоди пропустила на 29-й хвилині. М’яч у свій актив записав Раймонд Кролліс.

Відігратися луганці могли на 84-й хвилині, та Фаворов не реалізував одинадцятиметровий.

Зоря — Валмієра — 0:1

Гол: Кролліс (29).

Нереалізований пенальті: Фаворов (84).

Зоря: Васіль — Вернидуб (Кабаєв, 61), Абу Ханна, Іванісеня, Фаворов, Циганікс, Назарина, Луньов (Гладкий, 61), Кочергін, Хомченовський, Сайядманеш (Алефіренко, 68).

Латиші атакують луганців. Фото фейсбук Зорі.

Влився 20-річний новачок долучився до розгромною перемоги Оболоні (відео)