20-річний легіонер голом долучився до розгромною перемоги Ворскли (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Ворскла та Дріта з Косова. Матч завершився розгромною перемогою українців — 5:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного захисника Ібрахіма Кане

Юрій Максимов з перших хвилин випустив 20-річного захисника Ібрахіма Кане. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний півзахисник Георгій Цитаішвілі та 20-річний захисник Наджееб Якубу.

Після поразки від Балкан  (1:2) і нічиєї з Младостью (2:2) команда Юрія Максимова провела черговий спаринг.

Ворскла здобула впевнену перемогу над лідером чемпіонату Косово, забивши п’ять голів, два з яких — з пенальті. Владислав Кулач забив два м’ячі, також відзначилися Руслан Степанюк, Ібрахім Кане і Дмитро Щербак.

Кане (№50) проти косоварів. Фото vorskla.com.ua.

Ворскла — Дріта — 5:0

Голи: Кулач (14, пенальті, 78), Степанюк (55, пенальті), Кане (61), Щербак (66).

Ворскла: Різник — Пердута (Щербак, 65), Чеснаков (Ребенок, 71), Яворський, Ндіайе, Луїзао (Скляр, 65), Пуцлін (Якубу, 65), Тілль (Цітаішвілі, 65), Кане (Сапай, 71), Степанюк (Челядін, 65), Кулач.