Дубль Віговського допоміг молодіжці Дніпра-1 розгромити юніорів

У двосторонці зустрічалися молодіжний та юнацький склади Дніпра-1. Матч завершився розгромною перемогою Дніпра-1 U-21 — 5:1. Відзначаємо дубль 19-річного півзахисника Кирила Віговського

На базі у Придніпровську двосторонню зустріч провели молодіжний (U-21) і юнацький (U-19) склади Дніпра-1. Обидва тренерські штаби команд мали чудову можливість надати ігрову практику більшості виконавців.

При цьому багато хто зі складу U-21, минулої осені виступав ще за команду 19-річних, відзначає офсайт клубу.

Вже у першому таймі старша команда позначила свою перевагу, спрямувавши у ворота опонентів п’ять м’ячів: дубль оформив 19-річний Кирило Віговський, а ще по голу провели 18-річний Сергій Копил, 18-річний Сергій Маловичко і 18-річний Ярослав Бутіч. На це юнаки у стартові 45 хвилин відповіли одним результативним ударом 17-річного Микити Овсянника за рахунку 0:2.

Дніпро-1 U-21 — Дніпро-1 U-19 — 5:1

Голи: Віговський (двічі), Копил, Бутіч, Маловичко — Овсянник.

Дніпро-1 U-21: Веклич — Нижник, Хижняк, Кобельчук, Файдор, Матвеєв Копил, Віговський, Тяпкін, Бутіч. Маловичко.

Дніпро-1 U-19: Архипчук — Гудов, Левченко, Бойко, Щуров, Матюшенко, Мисляй, Кілик, Овсянник, Свистун.

На заміну виходили: Кінарейкін, Плотко, Я.Кравченко, Янюк, Ратушний, Козубенко, Попов, Чалий, а також гравці на оглядинах.

Подужали старших Юніори Колоса обіграли на зборі екс-команду Першої ліги (відео)