Дубль 20-річного норвежця не врятував Боруссію від поразки (відео)

У матчі 18-го туру Бундесліги зустрічалися Боруссія з Менхенгладбаха та Боруссія із Дортмунда. Матч завершився перемогою господарів — 4:2. Відзначаємо дубль 20-річного нападника дортмундців Ерлінга Голанда

У складі Боруссії (Менхенгладбах) не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. Тренерський штаб дортмундської Боруссії випустив: 20-річного захисника Матеу Бауза, 17-річного півзахисника Джуда Беллінгхема та 20-річних нападник Джейдона Санчо і Ерлінга Голанда. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний нападник Джованні Рейна та 16-річний нападник Юссуфа Мукоко.

На 11-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі, відзначився Ельведі — 1:0. На 22-й хвилині гості зрівняли: Аканджі в центрі поля жорстко, але в рамках правил, зустрів Плеа, м’яч опинився у Санчо, і після серії невеликих рикошетів англієць віддав точний розрізний пас на Голанда, який і відправив м’яча у сітку — 1:1. Через шість хвилин 20-річний норвежець вивів свою команду уперед — 1:2. Проте, господарі з відповіддю не забарилися. Свій другий м’яч у матчі забив Ельведі — 2:2.

На 49-й хвилині Гладбах знову забив — і цей гол змінив все. Бенсебаіні залишився сам на фланзі і дуже красивим ударом з підкруткою відправив м’яча у ворота — 3:2. Крапку у матчі поставив Тюрам — 4:2.

BVB вилітає з першої четвірки, пропускаючи в зону Ліги чемпіонів Гладбах. Жеребці нарешті перервали серію з 11 поразок поспіль чорно-жовтим.

Боруссія М — Боруссія Д — 4:2

Голи: Ельведі (11, 32), Бенсебаіні (49), Тюрам (78) — Голанд (22, 28).

Боруссія М: Зоммер — Гінтер, Закарія (Херрманн, 83), Ельведі — Лайнер, Крамер, Нойхаус, Бенсебаіні — Штіндль (Вольф, 71) — Плеа (Емболо, 70), Хофманн (Тюрам, 65).

Боруссія Д: Бюркі — Геррейро, Хуммельс, Аканджі, Морей (Тіггес, 87) — Джан, Беллінгхем (Мукоко, 79) — Брандт, Ройс (Рейна, 70), Брандт — Голанд.

Лауреат Защитник киевского Динамо повторил уникальное достижение Виктора Цыганкова

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-19 (2001 год рождения и моложе)

• Эрик Шуранов (22.02.2002; Нюрнберг Германия, D2) (26%, 80 голосов)
  • Илья Забарный (01.09.2002; Динамо) (22%, 67 голосов)