19-річний нападник долучився до розгромної перемоги Арсенала

У матчі 19-го туру англійської Прем’єр-ліги зустрічалися Арсенал та Ньюкасл. Матч завершився розгромною перемогою канонірів — 3:0. Один із м’ячів у свій актив записав 19-річний нападник Букайо Сака

Мікель Артета з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Еміля Сміт-Роу та 19-річного нападника Букайо Сака. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Габріел Мартінеллі.

У складі Ньюкасла з перших хвилин вийшов 20-річний півзахисник Меттью Лонгстафф. У другому таймі у гру увійшов 18-річний півзахисник Елліотт Андерсон.

Основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 50-й хвилині Обамеянг відкрив рахунок — 1:0. Другий м’яч на рахунку Сака, хоча все для цього взяття воріт зробив Сміт-Роу. Еміль промчав лівим флангом, захисники зустрічали його пасивно, ще й згубили в штрафній Сака. Той фактично розстрілював Дарлоу, без шансів — 2:0. Крапку у матчі поставив все той же Обамеянг.

Варто відзначити гру 20-річного хавбека Сміт-Роу, який у цьому матчі був справжнім лідером команди.

Арсенал — Ньюкасл — 3:0

Голи: Обамеянг (50, 77), Сака (60).

Арсенал: Лено — Тірні, Холдінг, Соареш, Луїс, Сака, Томас (Ель-Нені, 67), Джака, Сміт-Роу (Мартінеллі, 82), Ляказетт, Обамеянг (Вілліан, 78).

Ньюкасл: Дарлоу — Кларк, Крафт, Лассель, Шелві, Льюїс, Альмірон, М. Лонгстафф (Хендрік, 78), Керролл (Мерфі, 68), Жоелінтон, Вілсон.

Після 19-ти матчів в Арсенала 27 очок і 10-те місце, у Ньюкасла після 18-ти матчів 19 очок і 15-та позиція.

Без голів Динамо програє: Забарний відіграв весь матч і спричинив пенальті (відео)

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-21 (1999-2000 годы рождения)

• Виталий Миколенко (29.05.1999; Динамо) (27%, 86 голосов)
  • Денис Попов (17.02.1999; Динамо) (15%, 47 голосов)