Троє молодих атакерів допомогли Колосу втримати мінімальну перемогу у спарингу

У контрольному матчі на тренувальних зборах у Туреччині зустрічалися ковалівський Колос та сербський Пролетер. Поєдинок завершився перемогою українського клубу — 1:0

Ковалівський Колос зіграв свій перший матч у новому році. В рамках навчально-тренувального збору у Туреччині ковалівці у товариській зустрічі обіграли сербський Пролетер — 1:0. Автором єдиного голу став півзахисник Павло Оріховський, який у другому таймі реалізував пенальті.

У стартовому складі Руслан Костишин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі на полі з’явилися: 20-річний півзахисник Станіслав Сорокін, 20-річний нападник Євгеній Ісаєнко та 18-річний нападник Станіслав Коваль.

Наразі відомі ще двоє спаринг-суперників Колоса. Це Сілекс із Північної Македонії, матч з яким відбудеться 23 січня, та ще один клуб із Сербії — Вождовац, гра з яким запланована на 24 січня.

Колос — Пролетер — 1:0

Гол: Оріховський (89).

Колос (1-й тайм): Кучеренко — Кравченко, Гавриш, Петров, Зозуля, Нгамба, Богданов, Антюх, Костишин, Хльобас, Селезньов.

Колос (2-й тайм): Кучерук — Морозко, Мілько, Новак, Чорноморець, Оріховський, Задоя (гравець на перегляді), Ільїн, Сорокін, Ісаєнко, Лисенко (Коваль).