Маріуполь грає внічию, Кащук вправно реалізовує пенальті (відео)

Маріуполь провів свій другий матч на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Команда Остапа Маркевича зіграла внічию з польським Ракувом — 2:2. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного півзахисника Олексія Кащука (на фото №20)

Остап Маркевич довірив місце у складі: 20-річному півзахиснику Артему Бондаренку, 20-річному півзахиснику Олексію Кащуку та 17-річному півзахиснику Олегу Очеретьку.

У другому таймі на полі з’явилися: 19-річний захисник Олександр Драмбаєв, 20-річний півзахисник Ярослав Доброхотов, 18-річний півзахисник Ельдар Кулієв та 19-річний нападник Данило Сікан.

Підопічні Остапа Маркевича відкрили рахунок на 38-й хвилини після точного удару 20-річного Олексія Кащука з одинадцятиметрової позначки. Поляки вирівняли становище ще до перерви. Після подачі кутового Кржужак рукою відправив м’яч у ворота, але арбітр порушення правил не зафіксував.

У другій половині гри, вже під завісу матчу, суддя по черзі поставив пенальті в ворота Ракува і Маріуполя. Удари Шварца і Танковського були точними — 2: 2.

Атакує Олег Очеретько. Фото fcmariupol.com.

Ракув — Маріуполь — 2:2

Голи: Кржужак (43), Шварц (88, пенальті) — Кащук (38, пенальті), Танковський (90, пенальті).

Маріуполь (1 тайм): Кудрик — Стасюк, Чоботенко, Биков, Меліченко, Петерман, Мишньов, Бондаренко, Очеретько (Топалов, 36), Кащук (Кулієв, 42), Кулаков.

Маріуполь (2 тайм): Гальчук — Кірюханцев, Муравський, Сагуткін, Драмбаєв, Доброхотов, Мишньов, Бондаренко (Петерман, 60, Танковський, 64), Топалов, Кулієв, Сікан.

Без перемог: команда Скрипника не може виграти у 2021 році (відео)