Молодий нападник долучився до розгромної перемоги Челсі (відео)

У матчі 1/32 фіналу Кубка Англії зустрічалися Челсі та Моркам. Матч завершився розгромною перемогою Челсі — 4:0. Один із забитих м’ячів у свій актив записав 20-річний нападник Хадсон-Одоі

Тренерський штаб Челсі довірив місце у складі: 19-річному півзахиснику Біллі Гілмору та 20-річному нападнику Хадсону-Одоі. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник Фаустіно Анджорін.

На 18-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі, відзначився Маунт. Наприкінці першої половини зустрічі м’яч у свій актив записав Вернер — 2:0.

У другій половині зустрічі гра не змінилася, пенсіонери закономірно відправили в сітку воріт креветок ще два м’ячі. На початку тайму відзначився Хадсон-Одоі, а під завісу поєдинку вище за всіх вистрибнув Хаверц (4: 0).

Челсі — Моркам — 4:0

Голи: Маунт (18), Вернер (44), Хадсон-Одоі (49), Хаверц (85).

Челсі: Аррісабалага — Аспілікуета, Зума (Томорі, 80), Рюдігер, Емерсон — Хаверц, Гілмор, Маунт (Абрахам, 74) — Зіеш (Пулішіч, 68), Вернер (Жиру, 68), Хадсон-Одоі (Анджорін, 80).

Молодий, та ранній 16-річний півзахисник Тотенхема вписав своє ім’я в історію клуба (відео)

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-19 (2001 год рождения и моложе)

• Эрик Шуранов (22.02.2002; Нюрнберг Германия, D2) (26%, 80 голосов)
  • Илья Забарный (01.09.2002; Динамо) (22%, 67 голосов)