18-річний хавбек голом допоміг Мессі здолати Атлетик (відео)

У перенесеному матчі 2-го туру іспанської Прімери зустрічалися Атлетик та Барселона. Матч завершився мінімальною перемогою каталонців — 3:2. Відзначаємо забитий м’яч 18-річного півзахисника Барселони Педрі

Тренерський штаб Атлетика з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Унаі Венседора. Рональд Куман довірив місце у старті 18-річному півзахиснику Педрі.

Незважаючи на те, що клуб з Більбао вийшов вперед вже на 3-й хвилині зустрічі завдяки голу Іньякі Вільямса, через нетривалий проміжок часу Барселоні вдалося відновити рівновагу в рахунку після забитого м’яча у виконанні Педрі. Для юного півзахисника це другий забитий м’яч за 17-ть матчів.

Продовжити успіх каталонського гранда вдалося Ліонелю Мессі, який оформив у ворота Атлетика дубль. Під саму завісу зустрічі господарям поля вдалося знову нагадати про себе, коли Муніаін скоротив відставання своєї команди до мінімального, але на більше баскам банально не вистачило часу.

Атлетик — Барселона — 2:3

Голи: Вільямс (3), Муніаін (90) — Педрі (14), Мессі (38, 62).

Атлетик: Сімон — Мартінес, Берчіче (Баленсіага, 32), Нуньєс, Де Маркос (Беренгер, 65), Рауль Гарсія (Морсільо, 80), Весга (Дані Гарсія, 65), Муніаін, Венседор, Капа, Вільямс.

Барселона: Тер Штеген — Альба, Дест (Мінгеса, 75), Лангле, Араухо, де Йонг, Бускетс, Педрі, Дембеле (Брейтуейт, 75), Грізманн, Мессі.

Чудеса! Преклонить колени: 17-летний вратарь Расинга научился круто отбивать пенальти (видео)

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-19 (2001 год рождения и моложе)

• Эрик Шуранов (22.02.2002; Нюрнберг Германия, D2) (26%, 80 голосов)
  • Илья Забарный (01.09.2002; Динамо) (22%, 67 голосов)