20-річний іспанець долучився до перемоги команди Гвардіоли (відео)

У матчі 15-го туру англійської Прем’єр-ліги Манчестер Сіті приймав Ньюкасл. Матч завершився перемогою МанСіті — 2:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного іспанського півзахисника Феррана Торреса

Тренерський штаб Манчестер Сіті з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Феррана Торреса. У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Філ Фоден.

У складі Ньюкасла з’явився 20-річний півзахисник Меттью Лонгстафф.

Господарі активно розпочали гру і на 14-й хвилині відкрили рахунок. М’яч у свій актив записав Гюндоган. На початку другого тайму підопічні Гвардіоли подвоїли свою перевагу. Відзначився молодий іспанець Торрес. Для Феррана це другий забитий м’яч в 10 матчах нинішнього сезону АПЛ.

Після цього матчу Манчестер Сіті набрав 26 очок і перемістився на 5-е місце в турнірній таблиці, маючи гру в запасі. Ньюкасл знаходиться на 12-му рядку, в активі команди 18 очок.

Манчестер Сіті — Ньюкасл — 2:0

Голи: Гюндоган (14), Торрес (55).

Манчестер Сіті: Едерсон — Стоунз, Рубен Діаш, Канселу, Аке, Гюндоган (Фоден, 90), де Брюйне, Стерлінг, Бернарду Сілва, Торрес (Агуеро, 77), Родрі (Фернандіньо, 57).

Ньюкасл: Дарлоу — Шер, Кларк, Фернандес, Рітчі (Льюїс, 66), Хейден, Лонгстафф, Мерфі, Альмірон (Гейл, 82), Йедлін, Жоелінтон (Керролл, 71).

Спор одноклубников Защитники Динамо разыграли между собой звание лучшего футболиста Украины месяца