Зміна тренера пішла на користь супернику Шахтаря

У матчі 12-го туру ізраїльської Суперліги зустрічалися Маккабі з Тель-Авіва та Хапоель (Кір’ят-Шмона). Матч завершився мінімальною перемогою суперника Шахтаря у Лізі Європи — 1:0. Єдиний м’яч було забито на 90+8 хвилині

Тренерський штаб Маккабі з перших хвилин випустив 21-річного захисника Ейлона Альмога.

Зміна головного тренера пішла на користь Маккабі. Йоргіса Доніса змінив голандець Патрік ван Ліувен. Команда нарешті здобула свою довгоочікувану перемогу. Гра складалася дуже непросто для найближчого суперника Шахтаря у Лізі Європи. Переможний м’яч господарі забили аж на 90+8 хвилині. Відзначився Дан Бітон, який реалізував пенальті.

Перемога дозволила Маккабі Т-А вийти на третє місце у чемпіонаті. Відставання від лідера Маккабі (Хайфа) — вісім очок.

Маккабі (Тель-Авів) — Хапоель — 1:0

Гол: Бітон (90+8, пенальті).

Маккабі Т-А: Даніель — Альмог, Глейзер, Коен, Тібі, Саборіт, Канділь, Пешіч, Родрігес, Голаса, Перец.

Задумалися Після жеребкування Ліги Європи сім’я легіонера Шахтаря не знає, за кого вболівати (відео)