21-річний півзахисник Наумець вийшов у старті на матч грецької Суперліги

У матчі 13-го туру грецької Суперліги зустрічалися Яніна та Астерас. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. 21-річний український півзахисник Яніни Владислав Наумець вийшов у стартовому складі і відіграв 45 хвилин

Тренерський штаб Яніни з перших хвилин випустив: 21-річного півзахисника Владислава Наумця. Для молодого українця це 9-та поява за грецьку команду у нинішньому сезоні.

У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Ангелос Ліасос.

На 23-й хвилині господарі відкрили рахунок. М’яч у свій актив записав Памлідіс. Проте, вже через 11 хвилин Мунафо зрівняв рахунок.

На початку другого тайму гравці Яніни залишилися у меншості, арбітр вилучив Сіонтіса. На 84-й хвилині Фернандес вивів Астерас уперед, але команда молодого українця проявила характер і наприкінці зустрічі зрівняла рахунок, відзначився Крізман.

В атаку мчить Владислав Наумець. Фото slgr.gr.

Яніна — Астерас — 2:2

Голи: Памлідіс (23), Крізман (87) — Мунафо (34), Фернандес (84).

Вилучення: Сіонтіс (54).

Яніна: Хутеціотіс — Персман, Еррамуспе, Каргас, Економопулос (Саліакіс, 85) — Наумець (Лео, 46), Домінгес, Фабрі, Хрістос (Пантелакіс, 63) — Крізман, Памлідіс (Ліасос, 63).

Наши за границей Бронза Аусси, прорыв Таловерова, шанс Мейхера: успехи молодых украинских футболистов за границей