Суперник Динамо зазнав прикрої поразки у чемпіонаті Бельгії

У матчі 17-го туру Про ліги Бельгії зустрічалися Брюгге та Гент. Матч завершився мінімальною перемогою Гента — 1:0. Відзначаємо появу у складі Брюгге трьох гравців з реєстру Золотого Таланту

Тренерський штаб Брюгге з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Одіона Коссуну, 21-річного нападника Крепіна Діатта та 19-річного півзахисника Шарля де Кетеларе. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний нападник Юссуф Баджі та 21-річний нападник Ноа Ланг.

Незважаючи на тотальну перевагу як у плані створених моментів (22:6 по ударам у бік воріт, 9:2 за ударами в рамку), так і володіння м’ячем (63% проти 37%), Брюгге зазнав мінімальної поразки, пропустивши після прикрої зрізки від свого ж захисника Ріккі в середині другого тайму.

Шарль де Кетеларе (№90). Фото clubbrugge.be.

Відзначимо, що ця поразка може коштувати команді Філіпа Клемана першого рядка в турнірній таблиці. Наразі, набравши 36 очок, вони випереджають Генк, що йде другим, на два бали, але конкурент провів на одну гру менше.

Брюгге — Гент — 0:1

Гол: Рікка (68, автогол).

Брюгге: Міньоле — Педру Лоуренсо (Баджі, 90+1), Мехеле, Делі, Рікка, Коссуну, Вормер (Ріц, 68), Ванакен, Діатта, Окереке (Ланг, 59), Де Кетеларе.

Свій наступний поєдинок Брюгге проведе 26 грудня, коли прийме Ейпен, після чого бельгійський чемпіонат піде на нетривалі новорічно-різдвяні канікули до 10 січня.

Ліга Європи Жереб знову звів Динамо із Соболем, а Соломон відправиться до рідного Ізраїлю

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (27%, 92 голосов)
  • Денис Попов (Динамо) (25%, 83 голосов)