Чемпіонат U-19 (перша ліга). ДЮСШ-15 схибила, КДЮСШ Чемпіон виграв осінню частину турніру

Коли команди з інших трьох груп першолігового чемпіонату U-19 вже пішли на канікули, колективи з Групи 2 ще догравали свої матчі. Було зіграно перенесений поєдинок 5-го туру, й усі зустрічі 11-го

Група 1

Лідером першої групи на зимову паузу пішла Нива. У вінницької команди 13 залікових пунктів. Таку ж саму кількість турнірних очок має й Буковина, проте чернівецький колектив зіграв на один матч менше. Провалим осінню частину сезону Гірник, який має у своєму активі всього один заліковий бал.

Найкращими бомбардирами групи є Мирослав Лазар (Прикарпаття) та Тарас Гаврилюк (Кристал). Хлопці у п’ятьох матчах забили по 5 м’ячів.

Група 2

У перенесеному матчі 5-го туру Зміна-Оболонь переграла Зорю-Миронівщини — 3:2. Кияни на мажорній ноті завершують 2020 рік. Перша частина сезону не зовсім вдалася столичній команді, адже поточний рік Зміна-Оболонь завершила на 9-й позиції. Зоря-Миронівщина розташувалася на 10-му місці, маючи гру у запасі.

Відбулися й усі матчі 11-го туру. КДЮСШ Чемпіон не залишила шансів Зміні-Оболонь — 6:2. ДЮСШ-26 без проблем переграла Скайларк.

ДЮСШ-15 несподівано поступилася Любомиру — 0:1. Втрата залікових пунктів дозволила КДЮСШ Чемпіону відірватися від київської команди.

У двох заключних матчах туру перемогу святкували  гості. Локомотив переграв Єдність — 2:0, Арсенал не залишив шансів Білій Церкві — 3:0.

Локомотив U-19 завершив рік перемогою. Фото фейсбук Локомотива.

Незважаючи на складні погодні умови, Арсенал з перших хвилин намагався домінувати і вести гру. Але забити вдалося лише під кінець четвертого десятка хвилин. Каноніри заробили пенальті, а Гліб Венгер чітко пробив з точки. Минуло ще три хвилини, і Левченко показав свою майстерність: відправив м’яча у сітку прямим ударом зі штрафного. Ще через хвилину Пазиніч довів справу до розгрому — верткий хавбек обігрався з партнером, змістився на ударну позицію і класно пробив. Гол Олександр присвятив травмованому Данилюку. Ось так вже до перерви кияни оформили перемогу.

Очолює групу КДЮСШ Чемпіон, який на три залікових пункти випереджає ДЮСШ-15.

Останньою у групі йде Єдність, яка здобула всього один турнірний бал.

Найкращим бомбардиром групи є Краснопір Ігор з КДЮСШ, який за 11 матчів забив 12 м’ячів.

Тур 5

25.11.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — Зоря-Миронівщини — 3:2

Тур 11

18.11.2020

ДЮСШ-15 Київ — Любомир (Ставище) — 0:1 (відео)

Група 3

Дуже вдало осінню частину сезону провели криворізькі команди. Лідером групи є Гірник, який на 4 залікових пункти випереджає  ДЮСШ-1-Кривбас-84. Внизу турнірної таблиці знаходяться Олімпік та ДЮСШ Херсон. У команд по сім залікових пунктів.

Найкращими бомбардирами групи стали двоє гравців Гірника: Іван Козак та Євгеній Ніколашин. У хлопців по 9 забитих м’ячів.

Група 4

Харківський Авангард вирушив на зимову паузу у статусі лідера групи.  Харків’яни на один заліковий пункт випереджають краматорський Авангард.

Не склалася осіння частина сезону у харківського ОККО. Команда набрала всього два залікові пункти за шість матчів.

Найкращими бомрардирами групи стали Артем Буц (Авангард Краматорськ) та Ілля Фрунташ (ХДВУФК №1 Харків). Хлопці забили по 5 м’ячів.

10 ОККО (Харків) 6 0 2 4 7:16 2 0.0000

Не врятувалися Відігравши два голи з трьох Олімпік U-19 так і не спромігся здобути першу перемогу (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (24%, 87 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (24%, 86 голосов)