18-річний Шуранов вдруге зіграв за Нюрнберг у Бундеслізі 2

У матчі 12-го туру другої Бундесліги зустрічалися Гольштайн Кіль та Нюрнберг. Матч завершився мінімальною перемогою Гольштайн Кіля — 1:0. 18-річний український нападник Нюрнберга Ерік Шуранов вийшов на поле наприкінці зустрічі, коли його команда поступалася в рахунку

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Ноеля Кноте, 19-річного півзахисника Тома Крауса, 21-річного захисника Фабіана Нюрнбергера. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний півзахисник Сарпріт Сінгх та 18-річний нападник Ерік Шуранов. Для Еріка це друга поява на полі у складі основної команди.

Долю зустрічі вирішив один забитий м’яч наприкінці протистояння. На 80-й хвилині відзначився Фін Бартельс. У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Гольштайн Кіля.

Після 12-го туру Гольштайн Кіль лідирує, а Нюрнберг посідає 9-те місце.

Гольштайн Кіль — Нюрнберг — 1:0

Гол: Бартельс (80).

Нюрнберг: Матеніа — Кноте (Беренс, 83), Мул, Серенсен, Хандверкер — Нюрнбергер, Гайс, Краус (Шуранов, 83), Шлойзенер (Доведан, 88) — Локемпер (Вура, 88), Шаффлер (Сінгх, 70).

Наши за границей Бронза Аусси, прорыв Таловерова, шанс Мейхера: успехи молодых украинских футболистов за границей

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (24%, 87 голосов)