Таланти Маріуполя били повз ворота, Десна забивала і йде на зимову паузу на третьому місці

У матчі 13-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Десна та Маріуполь. Гра проходила на столичному НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у стартових складах команд вісьмох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився перемогою Десни — 2:0

Олександр Рябоконь з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Юхима Коноплю та 19-річного півзахисника Михайла Мудрика.

Остап Маркевич довірив місце у складі: 20-річному захиснику Назарію Муравському, 21-річному півзахиснику Микиті Петерману, 21-річному півзахиснику Максиму Чеху, 22-річному нападнику Дмитру Топалову, 19-річному нападнику Данилу Сікану, 17-річному півзахиснику Олегу Очеретьку.

У запасі залишалися: 20-річний півзахисник Ярослав Доброхотов, 20-річний захисник Вячеслав Велєв, 18-річний півзахисник Ельдар Кулієв, 20-річний півзахисник Артем Бондаренко, 19-річний нападник Трофимюк Мирослав, 21-річний півзахисник Андрій Кулаков.

На початку зустрічі гравці Десни контролювали м’яч, але перший момент створили саме гості. На 22-й хвилині Стасюк влучив у стійку. Перший тайм проходив у неспішному темпі, без особливих загострень. Команди мали проблеми у завершальній стадії атаки. Як наслідок, перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Після перерви у гру увійшов Кулаков. На початку другого тайму Десна відкрила рахунок у матчі. Удар Будківського заблокував захисник, але першим на добиванні опинився Картушов — 1:0. На 55-й хвилині міг забивати Очеретько, але м’яч пролетів повз ворота. Через хвилину Хльобас збільшив перевагу Десни — 2:0.

На 60-й хвилині у гру увійшов Бондаренко, а на 67-й — Велєв. Десна спокійно контролює хід матчу. На 79-й хвилині попередження отримав Бондаренко, а на 84-й — Чех.  На 88-й хвилині у гру увійшов Доброхотов.

Гра завершилася перемогою Десни. Чернігівський колектив завершує 2020 рік на третьому місці, а Маріуполь — на дев’ятому.

Десна — Маріуполь — 2:0

Голи: Картушов (50), Хльобас (56).

Десна: Паст — Полегенько, Тамм, Конопля, Огіря, Домбровський (Єрмаков, 90+1), Хльобас (Арвеладзе, 75), Мудрик (Картушов, 46), Гуцуляк (Старенький, 87), Імереков, Дегтярьов (Будківський, 46).

Маріуполь: Гальчук — Стасюк, Чоботенко, Муравський (Бондаренко 60), Петерман (Велєв, 67), Чех, Мишньов, Топалов, Горбунов, Очеретько (Доброхотов, 88), Сікан (Кулаков, 46).