16-річний воротар відбив пенальті й добивання і залишив Колос на третьому місці у чемпіонаті U-19

В заключному матчі 12-го туру чемпіонату U-19 зустрілися Колос й Олександрія. Голів не забивали, хоча матч видався багатим на події. Ця нічия дозволила Колосу втримати третю позицію, адже конкурент U-19 — Рух — також сьогодні не переміг

Оскільки Колос зіграв наперед свій матч 13-го туру (програв Динамо 0:6), сьогодні ковалівці завершували виступи у першій частині поточного чемпіонату U-19.

Фінішували без голів, щоправда, не дозволили забити й супернику. Найреальніший шанс гості мали на 40-й хвилині: Чабан впав у боротьбі із захисником у чужій штрафній, сам взявся виконувати 11-метровий, та блискуче зіграв 16-річний голкіпер Колоса Іван Пахолюк. Він відбив і удар «з точки», і добивання все того ж Чабана.

На 72-й хвилині Кавєрін отримав другу жовту, та скористатися більшістю господарям не вдалося. Більше того, Пахолюку по перерві довелося ще кілька разів реально рятувати свою команду.

Колос U-19 — Олександрія U-19 — 0:0

На 40-й хвилині Владислав Чабан не реалізував пенальті (воротар).

Вилучення: Микита Кавєрін (72).

Колос U-19: Пахолюк — Ставничий, Малакі, Оруджев, Сіренко, Трохимчук (Вдовенко, 65), Мнишенко, Сахно, Сафончик (Сергійчук, 70), Криворучко (Мамедов, 75), Груша (Чіпак, 87).

Тренер: Олександр Поздєєв.

Олександрія U-19: Ферт — Чабан (Тарасенко, 77), Гезело, Голованов, Кавєрін, Сацевич, Бабешко, Сергієнко, Дубілей, Андріца, Мухаматгалєєв.

Тренер: Юрій Гура.

Чемпіонат U-19: Динамо ще за два тури до фінішу виграло першу частину турніру