17-річний форвард вдруге вийшов у старті Шахтаря U-19 й розпочав розгром Миная (відео)

У стартовому матчі 12-го туру чемпіонату U-19 Шахтар у Щасливому приймав Минай. Дебютант тримався більш, як півгодини, а потім почав пропускати. Завершилося все упевненою перемогою гірників — 5:0

Оскар Ратултура вдруге у поточному чемпіонаті випустив у стартовому складі 17-річного форварда Владислава Погорілого (перший вихід був невдалим і припав на програний матч Колосу 0:1 у 1-му турі).

Сьогодні ж у Погорілого гра пішла. Минай хоробро відбивався понад півгодини, та потім збив рудого форварда у власному штрафному майданчику. Лосенко вже вшосте забиває «з точки». А за хвиилину Погорілий вже й сам поцілив у ворота, скориставшись передачею Булези з флангу.

По перерві гірники знову видали ударні кілька хвилин, забили ще двічі й Ратултура почав робити заміни.

Шахтар U-19 — Минай U-19 — 5:0

Голи: Іван Лосенко (35, пенальті), Владислав Погорілий (36), Ілля Гулько (58), Крістіан Бако (61), Андрій Булеза (80).

Шахтар U-19: Пузанков — Гаврилюк, Удод (Недес, 63), Авдєєв, Булеза, Лосенко (Хімічев, 70), Бако (Борисенко, 68), Гулько (Козішкурт, 63), Микитишин (Бендера, 70), Шолар, Погорілий.

Тренер: Оскар Ратултура.

Минай U-19: Кашка — Скиба, Дяк (Юришка, 90), Махінка, Мукомела, Бакша (Кашперук, 58), Карп’як (Древаль, 79), Софінський (Ганич, 79), Бистрицький (Чорний, 58), Скибінський, Дурдас.

Тренер: Іван Кульчицький.

Чемпіонат U-19: Динамо ще за два тури до фінішу виграло першу частину турніру