20-річний український воротар не завадив розгромній поразці Логроньєса (відео)

У матчі 15-го туру іспанської Сегунди зустрічалися Мальорка та Логроньєс. Матч завершився розгромною перемогою Мальорки — 4:0. Звертаємо увагу, що у другому таймі на полі з’явився 20-річний український воротар Логроньєса Ярослав Мейхер

У складі Логроньєса з перших хвилин на полі з’явився 19-річний півзахисник Матеуш Богуш. У другому таймі у гру увійшов 20-річний воротар Ярослав Мейхер. Для молодого українського голкіпера це третя поява на полі у нинішньому сезоні. До того Мейхер встиг відіграти два матчі за свою команду у жовтні.

Вже на 4-й хвилині гості залишилися у меншості. Свою команду підвів Андоні Лопес. До перерви Севілья та Ндіайє відправили два м’ячі у сітку Лограньєса.

На 69-й хвиині Пратс зробив рахунок розгромним, а наприкінці зустрічі Ромеро встановив остаточний результат матчу.

Мальорка — Логроньєс — 4:0

Голи: Севілья (8), Ндіайє (41), Пратс (69), Ромеро (85).

Незабитий пенальті: Родрігес (8).

Вилучення: Лопес(4)

Логроньєс: Сантамаріа (Мейхер, 57) — Медіна, Перес, Сайнс, Лопес — Амедо, Матеос, Богуш (Інакі, 60) — Мартінес (Парра,75), Віторіа (Гонсалес, 75), Сіддікі.

Логроньєс після 14-ти матчів йде на десятому місці.

Смутные сомнения Чемпионат Испании: из Эйбара в Альмерию — шаг назад для Лтайфа. Это опасно