Львів U-19 із красивим голом захисника обіграв Маріуполь і обійшов його у таблиці (відео)

У другому сьогоднішньому матчі 11-го туру чемпіонату U-19 Львів приймав Маріуполь. Середняки турнірної таблиці видали захоплюючий поєдинок, сильнішими у якому виявилися господарі львівського стадіону Сокіл

Перед звітним туром Львів відставав у таблиці від Маріуполя лише на одне очко й посідав 11 місце. Взявся за справу рішуче, і вже на шостій хвилині після подачі зі штрафного його гравець головою переправив м’яча у ворота гостей.

Відігралися азовці вже у другому таймі, завершивши точним ударом ногою подачу з кутового. Та на 69-й хвилині після затяжної атаки й пасу з протилежного флангу Максим Комарець обіграв захисника й воротаря і влучно пробив — 2:1.

Добили львів’яни гостей вже у компенсовані хвилини потужним пострілом з-за меж штрафного майданчика.

Львів U-19 — Маріуполь U-19 — 3:1

Голи: Назар Сидор (6), Максим Комарець (69), Роман Ювхимець (90+4) — Олександр Саєнко (57).

Львів U-19: Малоїд — Величко (Алфьоров, 87), Мавдрик, Малець, Комарець, Боберський (Крушинський, 60), Копитко (Пилипишин, 69), Сидор (Брама, 60), Ювхимець, Мудрий, Харко (Хомюк, 90+2).

Тренер: Олег Колобич.

Маріуполь U-19: Килинич — Маслов (Макарчук, 76), Саєнко, Поталов, Ухань, Панченко, Плакса, Алізаде, Козицький, Дмитрієв (Сименко, 76), Балакай (Цимбаленко, 46).

Тренер: Сергій Грибанов.

Чемпіонат U-19: андердог з Дніпра проти Шахтаря — чия візьме?