Гол прямим ударом з кутового не врятував Інгулець від поразки у матчі з Динамо U-19 (відео)

У матчі 10-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Інгулець та Динамо. Гра проходила у Володимирівці, на стадіоні ім. О. Поворознюка. Матч завершився перемогою Динамо — 4:2. Відзначаємо забитий м’яч з кутового у виконанні капітана Інгульця Сулеймана Сейтхалілова, а також дубль 17-річного Назара Волошина

Команди підходили до гри не в найкращому настрої. Інгулець у минулому турі розгромно поступився Руху, а Динамо у принциповому матчі мінімально програло Шахтарю. Щоправда, потім кияни упевнено обіграли Маріуполь (4:1).

Команди активно розпочали гру і на 15-й хвилині відкрили рахунок:: Тлумак відібрав м’яча, віддав на Волошина і Назар з гострого кута влучив у сітку — 0:1. Проте, вже через 13 хвилин господарі відігралися. М’яч у свій актив записав Сулейман Сейтхалілов — 1:1. Капітан Інгульця забив неймовірним за красою прямим ударом з кутового. З таким рахунком команди й пішли на перерву.

На початку другого тайму господарі вийшли уперед. Красивий удар у верхній кут воріт вдався Лісняку — 2:1. На 74-й хвилині після прострілу Мащенка Волошин зрівнює рахунок — 2:2. Через дві хвилини Тлумак після шаленого сольного рейду і удару з гострого кута виводить Динамо уперед — 2:3. Крапку у матчі на 89-й хвилині поставив Максим Дячук, який забив після подачі з кутового — 2:4.

У підсумку, надзвичайно результативна та цікава гра завершилася перемогою команди Ігоря Костюка. У Динамо після 11-ти матчів 25 очок, а у Інгульця  після 10-ти матчів — 16.

Інгулець U-19 — Динамо U-19 — 2:4

Голи: Сулейман Сейтхалілов (28), Радіон Лісняк (55) — Назар Волошин (15, 74), Юрій Тлумак (76), Максим Дячук (89).

Інгулець U-19: Ярош — Христенко, Гаврилюк, Жилінський, Смоляков, Ткаченко, Панов (Грибов, 71), Сейтхалілов (Донцов, 89), Лісняк, Кабаченко, Голуб.

Тренер: Ігор Хоменко.

Динамо U-19: Ігнатенко — Малиш, Західний (Опанасенко, 84), Дячук, Танчак (Мащенко, 46), Тлумак, Яцик, Царенко (Михайлів, 90+1), Волошин, Блізніченко (Скрипник, 46), Попов (Горбач, 90).

Тренер: Ігор Костюк.

Чемпіонат U-19: у двох стартових матчах туру битимуться команди з першої четвірки

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (18%, 115 голосов)