Троє талантів Шахтаря не врятували збірну Бразилії від сенсаційної поразки

У контрольному матчі зустрічалися збірні Бразилії U-23 та Єгипту U-23. Матч завершився перемогою єгиптян — 2:1. Відзначимо, що у грі взяли участь відразу троє молодих футболістів Шахтаря: 22-річний захисник Додо та 20-річні півзахисники Маркос Антоніо й Тете. Гравці увійшли у гру у другому таймі

Майкон вийшов зі старту, Маркос Антоніо з’явився на полі у перерві, а в другому таймі на заміну вийшли Додо (на фото) і Тете. Бразилія програла Єгипту з рахунком 1:2, єдиний м’яч південноамериканців на рахунку 19-річного нападника Родріго з Реала.

Раніше олімпійська збірна Бразилії в спарингу зуміла перемогти Південну Корею U-23 (3:1), гравці Шахтаря результативними діями не відрізнялися.

Єгипет U-23 — Бразилія U-23 — 2:1

Голи: Ель-Ер’яр (48), Яссер Раян (56) — Родріго (17).

Бразилія U-23: Фузато — Емерсон (Додо, 74), Луанко, Габріель, Енріке (Тете, 74) — Майкон, Вендел (Маркос Антоніо, 46), Рейньєр — Нерес, Кунья, Родріго.

Олімпіада в Токіо повинна була пройти влітку 2020 року, але була перенесена на 2021 рік через пандемію коронавіруса. Церемонія відкриття запланована на 23 липня, завершаться змагання 8 серпня.