17-річний вихованець УФК-Карпат став найпомітнішою фігурою у матчі Першої ліги (відео)

У заключному матчі 13-го туру Першої ліги зустрічалися ВПК-Агро та Агробізнес. Матч завершився перемогою Агробізнеса — 3:2. Відзначаємо забиті м’ячі 17-річного хавбека Романа Дідика: він вразив і свої ворота, і чужі

Сергій Соловйов з перших хвилин випустив 21-річного півзахисника ВПК-Агро Івана Будняка. У другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Артем Білий.

Олександр Чижевський довірив місце у старті Агробізнеса: 20-річному воротарю Артиму Андрію, 17-річному півзахиснику Роману Дідику, 22-річним півзахисникам Когуту Івану та Когуту Миколі.

Уже в дебюті гості отримали м’яча у свої ворота. На кутовий від Будняка йшло відразу кілька суперників, так що молодий Дідик намагався врятувати — а замість цього зрикошетив у власні ворота. 0:1.  Агробізнес очікувано кинувся відіграватися, і досить швидко домігся бажаного. Тепер уже гості подавали кутовий, а як тільки господарі відбилися — підбір знову був за командою з Волочиська: Романюк відпасував правіше на Черненка, той м’яко навісив і Роман Дідик ударом з правої ноги забив вже у чужі ворота — 1:1. Перед самою перервою гості вийшли вперед. Думанюк відпасував на Романюка, той в падінні лівою ногою вирізав подачу на протилежний край, і Віталій Груша головою пробив на протихід голкіперу — 1:2.

На 70-й хвилині гості збільшили перевагу. Відзначився Петров. На 90+2 хилині господарі скоротили відставання у рахунку, відзначився Будняк. Проте, на більше ВПК-Агро не вистачилося часу. Перемога дозволила Агробізнесу вийти на третє місце у турнірній таблиці.

Роман Дідик

Щодо Романа Дідика, який став найпомітнішою фігурою у матчі, то Роман прийшов в Агробізнес з УФК-Карпати. На дитячо-юнацькому рівні Роман провів 89 матчів і забив 18 м’ячів.  В 2017 році викликався до юнацької збірної України 2002 р. н. на два контрольні поєдинки з Італією.

ВПК-Агро — Агробізнес — 2:3

Голи: Будняк (90+2) — Дідик (18, у свої ворота, 24), Груша (45+1), Петров (70).

ВПК-Агро: Бубенцов — Красов, Логінов (Шмигельський, 46), Сидоренко (Донгаузер, 76), Яременко, Мілесін (Смирнов, 76), Шаповалов, Тищенко, Будняк, Кіча (Білий, 46), Удод (Шарко, 65).

Агробізнес: Артим — Дідик (Слотюк, 80), Юхимович, Курило, Романюк, Думанюк, М. Когут (Косівський, 86), Груша (Семенюк, 64), І. Когут, Черненко (Ярмоленко, 86), Семенець (Петров, 64).

З почином! 18-річний воротар дебютував за Металіст 1925 у Першій лізі й не пропустив (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (18%, 115 голосов)