ДАФ Дніпро втік від конкурентів на 11 очок, Динамо U-16 вибилося на перше місце в Еліт-лізі ДЮФЛУ

З-поміж матчів 10-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження) відзначаємо впевнену перемогу Динамо над ДВУФК — 4:0. Завдяки цій звитязі кияни вийшли на перше місце у своїй групі. Звертаємо увагу на результативність Єгора Рогача з ДАФ Дніпро, який забив вже 10 м’ячів

Група 1

У першій групі відбулися два матчі 10-го туру. ДЮСШ-26 прогнозовано переграла останню команду групи Атлет — 1:0.

У вінницькому дербі була зафіксована нічия — 1:1.

Відзначаємо, що завдяки перемозі ДЮСШ-26 і втраті залікових пунктів Прем’єр-Нивою київська команда відстає від другого місця всього на один заліковий пункт.

Гра між Зміною-Оболонь та ОК ім.І. Піддубного пройде 18-го листопада.

Тур 10

07.11.2020

Прем’єр-Нива (Вінниця) — ВОДЮСШ (Вінниця) — 1:1

ДЮСШ-26 Київ — Атлет (Київ) — 1:0

18.11.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ОК ім.І.Піддубного (Київ).

Група 2

У центральному матчі групи Динамо розгромило ДВУФК — 4:0. Завдяки цій перемозі кияни змогли вийти на перше місце у групі. Підопічні Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка розпочали гру активно. Спочатку пристрілювався Дзень, а вже на 6-й хвилині перший же кутовий удар у виконанні динамівців призвів до взяття воріт: після подачі Мітько зіграв на випередження та головою із близької відстані переправив м’яча у сітку. Подвоїв перевагу Динамо Прокопенко. Причому, забив він гол-красень з-за меж штрафної, закрутивши м’яча точно у дальню дев’ятку.

Далі вже Максим Зоренко пройшов своїм лівим флангом, обігравши суперника, віддав передачу у центр штрафної на Янчишина, який метрів із 9-ти вразив ворота. А остаточний рахунок встановив Кролевець, який відгукнувся на передачу із глибини поля та вразив ворота ударом із району правого кута воротарського майданчика — 4:0.

УФК -Металл та донецький Шахтар у результативному матчі переможця не виявили — 2:2. За гірників забивали: Кулініч та Скляренко, за харків’ян — дубль оформив Лєсной.

У ще одному матчі групи Чорноморець переграв аутсайдера ДЮСШ-15 — 2:0.

Фото фейсбук ДЮСШ-15.

Тур 10

07.11.2020

Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ-15 Київ — 2:0 (1 тайм, 2 тайм)

УФК-Металл (Харків) — Шахтар (Донецьк) — 2:2 (відео)

Динамо (Київ) — ДВУФК (Дніпро) — 4:0 (відео)

Група 3

Дев’яту у сезоні перемогу здобули гравці ДАФ Дніпро, які розгромили останню команду групи Інтер — 5:0. Звертаємо увагу, що дніпряни відірвалися від свого найближчого переслідувача вже на 11 очок. Відзначаємо результативність Рогача Єгора, який за дев’ять матчів забив 10 м’ячів.

ДЮСШ Металург досить несподівано переграла другу команду групи Маріуполь — 1:0.

Фото фейсбук Металурга.

У ще одному поєдинку Миколаїв переграв ДЮСШ-11 Чорноморець — 2:1.

Тур 10

07.11.2020

ДАФ Дніпро — Інтер (Дніпро) — 5:0 (відео)

Група 4

Матчі 10-го туру західної зони розпочалися 4-го листопада. Гравці УФК-Карпати в гостях не залишили шансів ДЮСШ Карпати — 3:0. Академіки забезпечили потрібний результат ще до перерви, коли тричі вразили ворота Набита. Перший та третій м’ячі були проведені після розіграшу з кутового відповідно на 11-й та 40+1 хвилинах. А між цим на 35-й хвилині гол-красень ударом у ліву від воротаря дев’ятку поклав Василь Дебич.

Після перерви рахунок не змінився.

МФА Мукачево без проблем переграла ВІК-Волинь — 2:0. За МФА забивали Нікіта Кожевніков та Костянтин Муромський.

У ще одному матчі групи Волинь мінімально переграла Львів — 1:0. Єдиний м’яч у зустрічі забив Ковалюк.