Хет-трик Деди та гол Мердєєва принесли дебютантам ПФЛ впевнену перемогу над старожилом Другої ліги (відео)

У матчі 10-го туру чемпіонату України у Другій лізі Група А Карпати Галич переграли вінницьку Ниву — 4:2. У галичан хет-трик на рахунку 21-річного нападника Ярослава Деди, ще один м’яч забив 18-річний півзахисник Вадим Мердєєв. У Ниви відзначилися два захисники — 18-річний Євгеній Костюк та 19-річний Максим Підопригора

Гості відкрили рахунок, причому зробили це дуже ефектно, пише niva-v.com.ua з посиланням на ua-football.com. Лівий захисник Євген Костюк подав кутовий, оборонці перервали подачу, але вибити м’яча далеко не змогли. Той же Костюк його підібрав, просунувся до штрафного і завдав обвідного удару під дальню штангу, з яким не зумів впоратися Остап Вульчин.

Щоправда, саме з флангу Костюка прийшов гол у відповідь: простріл в центр воротарського замкнув Ярослав Деда. До речі, м’яч також увійшов в ворота Івана Карабіна впритул зі стійкою. Перед самою перервою форвард Карпат оформив дубль, відгукнувшись на скидку партнера головою і відтерши корпусом опікуна.

Ярослав Деда.

Після перерви Карпати володіли перевагою, навіть потрапили в поперечину і все ж довели рахунок до вагомої переваги. Знову забив Ярослав Деда, якого захисники Ниви впустили з-під опіки в найбільш небезпечній зоні після подачі зліва.

Під кінець основного часу Ярослав записав до свого активу ще й ассист: захисник вінничан скидав м’яч воротареві, але віддав пас Деді. Той не став скупитися і відкотив на Мердєєва, який розстрілював вже порожні ворота.

В атаці у відповідь Максим Підопригора забив ще один гол Ниви, але він уже на результат особливо не вплинув — 2:4.

Ярослав Деда вихованець аматорського клубу БРВ-ВІК та ДЮСШ луцької Волині. В чемпіонаті ДЮФЛУ з 2012-го по 2015-й роки провів 59 матчів та забив 50 м’ячів.

25 липня 2014 року зіграв першу гру у складі молодіжної команди Волині против Іллічівця.

13 березня 2016 року дебютував у Прем’єр-лізі у складі Волині в матчі проти Сталі з Дніпродзержинська.

У нинішньому чемпіонаті у 5 матчах Ярослав Деда забив 3 м’ячі.

Карпати Галич — Нива — 4:2

Голи: Деда (19, 40, 70), Мердєєв (90) — Костюк (6), Підопригора (90+1).

Даешь молодежь! Лучшие молодые бомбардиры Первой лиги играют за кременчугский Кремень и тернопольскую Ниву

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)