Конопля пасував: асист чемпіона світу допоміг Десні переграти Минай

У заключному матчі суботи 9-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Десна та Минай. Гра проходила у Києві, на Оболонь-Арені. Відзначаємо появу у складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився перемогою Десни — 1:0

Олександр Рябоконь довірив місце у складі: 21-річному захиснику Юхиму Коноплі та 19-річному півзахиснику Михайлу Мудрику.

У запасі залишився 20-річний нападник Ілля Шевцов.

Василь Кобін з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Міслава Матіча та 21-річного захисника Кирила Меліченка.

У запасі залишилися: 21-річний захисник Дмитрій Павліш, 21-річний півзахисник Олексій Хахльов та 19-річний нападник Рустам Ахмедзаде. У попередньому поєдинку із Рухом чемпіон світу Хахльов також лишився у запасі, та вийшов на заміну на 77-й хвилині.

Вже на 5-й хвилині за гру рукою Гітченка арбітр призначив пенальті у ворота Десни. Проте Нурієв з позначки влучив у стійку. На 16-й хвилині попередження за симуляцію отримав Мудрик. На 23-й хвилині свою нагоду мали номінальні господарі, але Тамм після подачі зі штрафного не влучив у ворота. На 41-й хвилині небезпечно пробивав Книш, але м’яч пролетів вище воріт. Таким чином, перша половина зустрічі завершилася нульовою нічиєю.

У другому таймі характер гри не змінився. Команди продовжували грати без моментів. На 73-й хвилині у гру увійшов Хахльов. На 80-й хвилині Десна реалізовує свою одну із небагатьох нагод. Конопля увірвався у штрафну, відпасував на Будківського, який пробив повз Каніболоцького — 1:0. На 85-й хвилині у гру увійшов молодий нападник Минаю Ахмедзаде.

У підсумку, гра завершилася перемогою Десни. У чернігівської команди 16 очок, у Миная — шість. Відзначимо, що в ужгородців ще є гра у запасі.

Десна — Минай — 1:0

Гол: Будківський (80).

Нереалізований пенальті: Нурієв (7).

Десна: Паст — Огіря, Арвеладзе (Домбровський, 46), Тамм, Калітвінцев (Єрмаков, 88), Картушов, Хльобас (Тотовицький, 46), Мудрик (Гуцуляк, 71), Гітченко, Конопля, Будківський (Дегтярьов, 88).

Минай: Каніболоцький — Сніжко (Ахмедзаде, 85), Саків, Шиндер (Хахльов, 73), Кожанов (Пиняшко, 61) Ткачук (Малепе, 85), Маємбе, Нурієв, Матіч, Книш, Меліченко.