Динамо U-14 перемагає Шахтар: без поразок в Еліт-лізі ДЮФЛУ тільки ДАФ Дніпро

З-поміж матчів 9-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-14 (футболісти 2007 року народження) вирізняється центральний поєдинок усього туру: Динамо мінімально переграло Шахтар — 1:0. Звертаємо увагу на перемогу ДАФ (Дніпро) над Маріуполем — 4:0. Вона дозволила команді з Дніпра обійти азовців і вийти на перше місце

Група 1

П’яту перемогу у сезоні здобув Атлет. Цього разу він переграв Зміну-Оболонь — 2:0. За команду Олександра Отльотова забивали Яковенко та Шершун. Цей успіх дозволив атлетівцям обійти Зміну-Оболонь і вийти на перше місце.

У ще одному матчі групи ВОДЮСШ переграла ДЮСШ-26 — 3:0.

Матч ОК ім.І. Піддубного та Прем’єр-Ниви пройде 14-го листопада.

Тур 9

31.10.2020

Атлет (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ) — 2:0

ВОДЮСШ (Вінниця) — ДЮСШ-26 Київ — 0:3

14.11.2020

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця).

07.11.2020

Прем`єр-Нива (Вінниця) — ВОДЮСШ (Вінниця), ДЮСШ-26 Київ — Атлет (Київ)

18.11.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ОК ім.І.Піддубного (Київ).

Група 2

У центральному матчі туру лідер групи донецький Шахтар мінімально поступився Динамо — 0:1. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, який кияни забили на початку першого тайму, і до фінального свистка цей рахунок більше не змінювався.

Відзначитися на 4-й хвилині вдалося Редушку. Динамівці застосували високий пресинг після того, як воротар Шахтаря ввів м’яча у гру, примусивши суперників помилитися. У підсумку Редушко отримав м’яч, змістився та метрів із 16-ти вразив ворота.

Сергей Беженар, Динамо

Сергій Беженар. Фото fcdynamo.kiev.ua.

— Під час гри обидві команди створили велику кількість гольових моментів і у першому таймі, і у другому, — відзначив після поєдинку наставник Динамо U-14 Сергій Беженар. — І забити могли і ми, і Шахтар. Словом, гра вийшла дуже цікава, динамічна та видовищна. Кількість гольових моментів, які створили команди, була однаковою, але ми один зі своїх шансів змогли реалізувати, а вони — ні.

УФК-Металл та ДЮСШ-15 зіграли у результативну нічию — 2:2. За харків’ян забивали Карбовський та Ігнат’єв з пенальті.

У найбільш результативному матчі групи футболісти ДВУФК переграли Чорноморець — 3:2.

Тур 9

31.10.2020

ДВУФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса) — 3:2

Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ) — 0:1 (1 тайм, 2 тайм)

ДЮСШ-15 Київ — УФК-Металл (Харків) — 2:2 (відео)

Дата 07.11.2020

Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ-15 Київ, УФК-Металл (Харків) — Шахтар (Донецьк), Динамо (Київ) — ДВУФК (Дніпро).

Група 3

ДАФ (Дніпро) без особливих труднощів переграла Маріуполь — 4:0. Для дніпрян ця перемога стала сьомою у сезоні. Завдяки їй вони змогли обійти Маріуполь у таблиці і вийти на перше місце.

У ще одному матчі групи ДЮСШ-11 Чорноморець мінімально переграла ДЮСШ Металург — 1:0. Завдяки цим очкам одесити вийшли на третє місце.

Матч між ДЮФШ ФК Миколаїв та дніпровським Інтером пройде 14-го листопада.

Тур 9

31.10.2020

Маріуполь — ДАФ Дніпро (Дніпро) — 0:4 (відео)

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Металург (Запоріжжя) — 1:0 (1 тайм, 2 тайм)

07.11.2020

ДАФ Дніпро — Інтер (Дніпро), Миколаїв — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Маріуполь.

Група 4

МФА Мукачево та Львів переможця не виявили. Матч завершився результативною нічтєю — 1:1. За закарпатців забив Артур Шнайдер.

З таким же рахунком закінчили гру ВІК-Волинь та ДЮСШ Карпати. Головні події матчу відбулися в другому таймі. Першими відкрили рахунок волиняни. Після розіграшу зі штрафного їхній гравець влучно пробив у дев`ятку воріт львівських гостей.

І все ж зелено-білі не дозволили команді з Волині здобути повноцінні три очки. Після флангової атаки найспритнішим у штрафному ВІК-Волині виявився Юрій Мужиловський. У підсумку — 1:1.

Лідер групи УФК-Карпати здобув восьму у сезоні перемогу, перегравши луцьку Волинь — 1:0.