Карпати U-14 здобувають вольову перемогу в Еліт-лізі ДЮФЛУ, Шахтар забиває 5 у Дніпрі

Пройшли матчі 8-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-14 (футболісти 2007 року народження). Відзначаємо мінімальну перемогу Динамо над ДЮСШ-15 — 1:0, а також розгромну вікторію ДАФ Дніпро над Миколаєвом — 7:0. Звертаємо увагу на бомбардирські якості Ростислава Байдака з ДЮСШ Карпат, який відзначився дублем у матчі проти Волині

Група 1

ОК ім. І. Піддубного без проблем розібрався з Атлетом — 4:1. Для підопічних Олександра Отльотова ця поразка стала першою у сезоні.

Зміна-Оболонь та ВОДЮСШ переможця не виявили. Матч завершився нічиєю — 1:1.

У ще одному матчі групи Прем’єр-Нива мінімально переграла ДЮСШ-26 — 1:0. Проте, ця перемога не дозволила вінницькому колективу залишити останню позицію у турнірній таблиці.

14.11.2020

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця).

Група 2

Сьому перемогу у сезоні здобули гравці донецького Шахтаря. Цього разу гірники не залишили шансів передостанній команді групи ДВУФК — 5:2. За Шахтар забивали: Ніколенко, Ухань, Єсін (двічі) і Кривцов.

Динамівці у непростому матчі мінімально переграли ДЮСШ-15 — 1:0. Переможний м’яч кияни забили у другому таймі. На 41-й хвилині Драган віддав м’яча у штрафній площі на Нгаху, а Іван чудовим за красою ударом вразив дальній кут воріт. Після цього той же Драган на куражі став ініціатором кількох перспективних атак та виконав штрафний удар. Його починання підтримав Редушко, який завдавав небезпечного удару з меж штрафної площі, але вийшло трохи неточно.

У гостей же найнебезпечніший удар був після стандарту, призначеного поблизу штрафної площі динамівців. Виручати свою команду довелося Сьомці, який у стрибку відбив м’яча. Надалі команди обмінювалися гострими випадами, але реальних загроз біля воріт одна одної не створювали.

У ще одному матчі групи УФК-Металл на виїзді впевнено переграв Чорноморець — 2:0. За харків’ян дублем відзначився Єлізаров.

Тур 8

24.10.2020

Чорноморець (Одеса) — УФК-Металл (Харків) — 0:2 (1 тайм, 2 тайм)

Динамо (Київ) — ДЮСШ-15 Київ — 1:0 (відео)

31.10.2020

ДВУФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса), Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ), ДЮСШ-15 Київ — УФК-Металл (Харків).

Група 3

Лідер групи ДАФ Дніпро знищив останню команду секстету Миколаїв — 7:0. Для дніпрян це шоста у сезоні перемога. Відзначаємо результативність Андрія Васіна, який вже встиг забити сім м’ячів.

Маріуполь вирішив не відставати від лідера групи і здобув перемогу у непростому матчі з ДЮСШ-11 Чорноморець. Азовці переграли свого суперника — 2:1.

У ще одному матчі групи ДЮСШ Металург та Інтер м’ячів не забивали.

Тур 8

24.10.2020

ДАФ Дніпро (Дніпро) — Миколаїв — 7:0 (відео)

Металург (Запоріжжя)  — Інтер (Дніпро) — 0:0

Маріуполь — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 2:1 (відео)

31.10.2020

Маріуполь — ДАФ Дніпро (Дніпро), ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Металург (Запоріжжя)

14.11.2020

Інтер (Дніпро) — Миколаїв.

Група 4

Сьому у сезоні перемогу здобули гравці УФК-Карпати, які переграли МФА — 0:1. Гравці МФА провели якісну гру, проте реалізувати свої нагоди не зуміли і у відповідь пропустили.

ДЮСШ Карпати переграла луцьку Волинь — 2:1. Героєм матчу став нападник зелено-білих Ростислав Байдак, який двічі розписався у воротах лучан. А першими відкрили рахунок саме волиняни. На 30-й хвилині Богдан Сасовський відзначився після подачі зі штрафного. Т в другому таймі, виявивши неабияку волю до перемоги, вихованці Василя Леськіва та Володимра Мандзиняка таки дотиснули суперника.

Карпати прориваються до вольової перемоги. Фото school-karpaty.com.ua.

На 42-й хвилині після подачі зліва зі штрафного від Горіна, Байдак зігравши на випередження зрівняв рахунок, а на останній хвилині другого тайму Ростислав здійснив індивідуальний рейд, який закінчився влучним ударом у лівий від воротаря нижній кут.

У ще одному матчі західної групи ВІК-Волинь та ФАК Львів голів не забивали.

Тур 8

24.10.2020

КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) — Волинь (Луцьк) — 2:1 (відео)

31.10.2020

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — КЗ ДЮСШ Карпати (Львів), Львів — МФА (Мукачево), УФК-Карпати (Львів) — Волинь (Луцьк).

Вища ліга ДЮФЛУ (U-14) Юність громить Колос, її бомбардир Букатий забиває восьмий гол у семи матчах