Хет-трик 20-річного форварда у дебютному матчі приніс Гірнику-Спорт розгромну перемогу й підняв на друге місце (відео)

У матчі 9-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги Гірник-Спорт на своєму полі розбив Металіст 1925 — 3:0. Усі три м’ячі на рахунку 20-річного нападника Юрія Козиренка, для якого це був дебютний матч у складі команди з Горішніх Плавнів

Гірник-Спорт з Горішніх Плавнів продовжує дивувати. Ще у минулому сезоні команда бовталася у другій половині турнірної таблиці, а тепер настали інші часи. Нині на Полтавщині мріють про ще один колектив в УПЛ.

Гру зі ще одним претендентом на підвищення у класі — Металістом 1925 — розпочали троє представників списку Золотого Таланту: 21-річний захисник Богдан Векляк, 20-річний хавбек Артур Мурза та 20-річний нападник Юрій Козиренко, для якого це був перший матч у складі Гірника-Спорт. На заміну у другому таймі вийшли 17-річний хавбек Єгор Твердохліб та 21-річний нападник Ярослав Гоменко.

У харків’ян з перших хвилин вийшли двоє 20-річних — півзахисник Дмитро Криськів та хавбек Артем Холод. На заміни у другому таймі виходили 21-річний захисник Іван Коваленко, та двоє нападників — 20-річний Владислав Дмитренко і 21-річний Антон Калайтан.

Героєм зустрічі став 20-річний Юрій Козиренко, який забив усі три м’ячі, пише gornyak-sport.net.

Успішний дебютант Козиренко.

Відзначимо, що у цьому поєдинку у складі господарів були суттєві кадрові втрати: через хворобу був відсутнім Олександр Чепелюк, через невеличку травму не зміг брати участь у грі Юрій Батюшин. Нарешті, останній матч через дискваліфікацію пропускав Олексій Збунь.

А от Валерій Кривенцов не став змінювати переможний для Металіста 1925 склад у минулому восьмому турі. Але цей хід себе не виправдав — харків’яни у Горішніх Плавнях зазнали першої поразки у чемпіонаті.

Чемпіонат України. 1 ліга. 9-й тур

Гірник-Спорт — Металіст 1925 — 3:0

Голи: Юрій Козиренко (23, 51, 83).

Гірник-Спорт: Ситников — Суханов, Векляк, Карась, Герт (Шопін, 90+4), Козиренко (Корольков, 86), Петрусенко, Семенів (Гоменко, 90), Мурза, Герасимець (Є. Твердохліб, 77), Чередниченко.

Металіст 1925: Сидоренко — Жичиков, Братков, Гошкодеря (Шершень, 63), Ченбай (Коваленко, 81), Кольцов, Холод (Калайтан, 66), Криськів, Кравченко, Вентура (Дмитренко, 66), Коробка (Дерек, 31).

Після 8-ми проведених матчів у Гірника-Спорт 17 очок і він йде другим, а Металіст 1925 з 15-ма балами посідає 4 позицію.

Зря старался Гол 20-летнего полузащитника Нивы не спас его команду от поражения в матче с двумя удалениями (видео)