Дебют Чеберка у чемпіонаті Австрії: при ньому ЛАСК не пропустив і забив четвертий гол (відео)

Український захисник Євгеній Чеберко дебютував за ЛАСК у чемпіонаті Австрії. Молодий український футболіст з’явився на полі під час другого тайму. Команда українця перемогла Санкт-Пельтен — 4:0

22-річний український захисник Євгеній Чеберко в своєму першому матчі за ЛАСК допоміг партнерам здобути переконливу перемогу. Захисник зірної України дебютував за австрійський ЛАСК в домашньому матчі 5-го туру чемпіонату країни проти Санкт-Пельтена.

Чеберко вийшов на поле на 67-й хвилині за рахунку 3:0 на користь господарів. Хоча Євгеній не відзначився результативними діями, але допоміг своїй команді зберегти ворота в недоторканності і довести матч до перемоги — 4:0.

Чемпіонат Австрії. Бундесліга. 5 тур

ЛАСК — Санкт-Пельтен — 4:0

Голи: Грубер (34), Ранфтл (46), Гргич (57), Гойгінгер (87).

ЛАСК: Шлагер — Філіповіч (Чеберко, 66), Траунер, Візінгер — Андраде, Міхорль, Гргіч (Мадсен, 78), Ранфтл — Егггештайн, Рагуж (Баліч, 57), Грубер (Гойгінгер, 67).

Після цього успіху ЛАСК з 10-ма очками розташовується на третьому місці турнірної таблиці чемпіонату Австрії.

Думка фахівця Михайленко: «Булеца, Супряга та Чеберко мають потенціал заграти у Європи»