Ворскла втерла носа Реалу: вона у меншості відібрала очки у Шахтаря

У дебютному матчі 8-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Шахтар та Ворскла. Гра пройшла у Києві, на НТК ім. В. Баннікова і завершилася нічиєю — 1:1. Відзначаємо забитий м’яч у виконанні 21-річного півзахисника Шахтаря Манора Соломона

Луїш Каштру довірив місце у стартовому складі героям нещодавньої перемоги над Реалом у Лізі чемпіонів: 19-річному голкіперу Анатолію Трубіну, 21-річному захиснику Додо, 21-річному захиснику Валерію Бондарю, 21-річному захиснику Віктору Корнієнку, 20-річним півзахисникам Маркосу Антоніо та Тете, а також 21-річному півзахиснику Манору Соломону.

У резерві залишилися: 21-річний півзахисник Сіпріано, 18-річний півзахисник Георгій Судаков та 18-річний нападник Богдан В’юнник.

Юрій Максимов, який повернувся після коронавірусного карантину, з перших хвилин випустив: 21-річного голкіпера Дмитра Різника та 20-річного захисника Ібрахіма Кане.

У запасі залишилися: 19-річний півзахисник Даниїл Сємілєт, 20-річний півзахисник Артем Челядін та 19-річний нападник Данило Кравчук.

Гравці Шахтаря активно розпочали гру, але не реалізувавши декілька нагод, пропустили. На 7-й хвилині Корнієнко обрізався, Кулач запресингував Бондаря і пробив повз Трубіна — 0:1. На 17-й та 18-й хвилинах дві 100% нагоди не реалізував Кулач. Чудово зіграв Трубін. На 33-й хвилині гірники зрівняли рахунок. Після прострілу Додо ефектним ударом відзначився Соломон — 1:1.

На 53-й хвилині полтавчани залишилися у меншості. Другу жовту отримав Альюн. На 70-й хвилині мав забивати Дентіньо, але блискуче зіграв Різник. Гравці Шахтаря затисли полтавчан у власній штрафній. На 72-й хвилині у гру увійшов Челядін, а на 73-й Судаков, і це був дебют 18-річного капітана молодіжної команди гірників в УПЛ.

Гравцям Шахтаря так і не вдалося реалізувати чисельну більшість. Підопічні Максимова зіграли дуже організовано у захисті.

Шахтар — Ворскла — 1:1

Голи: Манор Соломон (33) — Владислав Кулач (7).

Вилучення: Альюн (53).

Шахтар: Трубін — Корнієнко (Матвієнко, 73), Бондар, Хочолава, Додо, Майкон (Алан Патрік, 59), Маркос Антоніо (Степаненко, 72), Тете, Соломон (Тайсон, 63), Марлос, Дентіньо (Судаков, 73).

Ворскла: Різник — Пердута, Альюн, Чеснаков, Яворський, Ребенок, Пуцлін, Скляр, Кане (Челядін, 72), Кулач (Пешич, 87), Степанюк (Щербак, 77).

У Ворскли 15 очок і полтавчани виходять на перше місце. У Шахтаря 13 залікових пунктів, команда на третій позиції.

Победный гол Забив Шахтеру, 17-летний хавбек Ворсклы U-21 сделал себе подарок в канун дня рождения