Черкащина з голом 20-річного хавбека програла на 9-й компенсованій хвилині через пенальті (відео)

У грі 7-го туру Другої ліги в Групі Б Таврія на своєму полі дотиснула Черкащину — 2:1. У гостей забив 20-річний півзахисник Сергій Пічугін

Матч між Таврією та Черкащиною був цікавим і закінчився драмою для гостей. У складі господарів з перших хвилин вийшов 21-річний півзахисник Станіслав Захарченко. У Черкащини гру розпочав 20-річний півзахисник Сергій Пічугін.

Таврія забила в дебюті. Після навісу з лівого флангу від Романа Бочака, в падінні ударом головою зумів відзначитися Євгеній Соколан — 1:0.

Забивши, господарі не грали на утримання рахунку, а продовжували атакувати і створили безліч моментів. Однак у воротах Черкащини відмінно стояв Денис Старченко. В одному з епізодів йому, після удару Олексія Бойка, допомогла поперечка.

Не реалізувавши свої шанси, Таврія пропустила. Здалеку пробив Ярослав Олійник, Віталій Онопко не зумів зафіксувати м’яча, і на добиванні результативно зіграв 20-річний півзахисник Сергій Пічугін — 1:1. Це був дебютний для нього гол.

Усе вирішилося на 9-ій компенсованій хвилині. У власному карному майданчику Олег Дмитренко не за правилами зустрів Олексія Бойка, за що був призначений пенальті. Вирок втілив у життя Вадим Гриппа — 2:1.

Черкащина зазнає першої поразки і опускається на 4 позицію в турнірній таблиці, натомість Таврія тепер друга.