Чемпіонат U-21: Динамо вперше у сезоні пропускає і програє у Львові (відео)

У матчі шостого туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Рух та Динамо. Гра проходила у Львові, на стадіоні СКІФ. Матч завершився сенсаційною перемогою Руху U-21 — 3:1

У гості до сьомої команди чемпіонату завітав лідер і головний фаворит. Підопічні Юрія Мороза всі п’ять попередніх матчів виграли, не пропустивши жодного м’яча. Зупинити Динамо, яке набрало такої потужної ходи зараз надзвичайно непросто. Відзначаємо появу у складі молодіжки Динамо Артема Шабанова та Назарія Русина.

Незважаючи на статус аутсайдера господарі, у складі яких було чимало бійців-старожилів молодіжних першостей — екс-гравців Карпат, проявили себе з найкращого боку. Підопічні Олексія Годіна організовано захищалися і наприкінці першого тайму несподівано двічі забили. Спочатку на 37-й хвилині після подачі з кутового 20-річний захисник Петро Харжевський ударом головою відкрив рахунок у матчі — 1:0. Перший пропущений м’яч для Динамо у сезоні.

Через три хвилини господарі подвоїли свою перевагу. 21-річний захисник Олег Веремієнко пробив з далекої відстані, а Нещерет не втримав м’яча у руках — 2:0. Прикра помилка воротаря Динамо призвела до другого пропущеного м’яча. У підсумку, перший тайм завершується незвично: упевненою перемогою Руху.

Кияни активно розпочали другу половину зустрічі і на 50-й хвилині 19-річний півзахисник Ярослав Надольський скорочує відставання у рахунку — 2:1 Проте, вже на  59-й хвилині красивим ударом зі штрафного 20-річний новачок Руху — екс-півзахисник тих самих Карпат Остап Притула відправляє м’яча у сітку — 3:1.

Для киян це перші пропущені м’ячі і перша поразка у сезоні.

Рух U-21 — Динамо U-21 — 3:1

Голи: Богдан Білошевський (38, у свої ворота), Петро Харжевський (40), Остап Притула (59) — Ярослав Надольський (51).

Рух U-21: Бабічин — Веремієнко, Заставний, Парамонов, Харжевський, Волков (Лень, 64), Литвиненко, Притула (Глібко, 90+3), Кухарук (Карабін, 46), Руніч (Слюсар, 86), Козловський (Рудюк, 46).

Тренер: Олексій Годін.

Динамо U-21: Нещерет — Кузик, Біловар, Михайленко (В. Волошин, 86), Надольський, Єфіменко (Мащенко, 69), Ванат (Шулянський, 46), Білошевський (Бражко, 46), Вівчаренко, Русин (Сухоручко, 69), Шабанов.

Тренер: Юрій Мороз.

Чемпіонат U-21: Динамо й Шахтар битимуться за лідерські позиції зі львівськими командами

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Владислав Супряга (Динамо) (23%, 81 голосов)
  • Виталий Миколенко (Динамо) (18%, 63 голосов)