Вища ліга ДЮФЛУ (U-14): без втрат ідуть Освіта, Барса й чемпіони

Цікаво пройшли матчі п’ятого туру Вищої ліги ДЮФЛУ серед гравців U-14 (футболісти 2007 року народження). Відзначаємо п’яті поспіль перемоги Освіти та Барси. Звертаємо увагу на бомбардирські якості Богдана Степанова з Кременя, який вже встиг забити п’ять м’ячів

Група 1

Київський Арсенал не залишив шансів лідеру групи  Юності, здобувши свою другу перемогу у сезоні — 3:0. У першому таймі гра була рівна, однак забити нікому не вдавалося. А ось після перерви каноніри зуміли додати і досягли свого. Рахунок відкрив Іван Середюк, який знайшов момент для дальнього удару і забив свій перший гол в сезоні. Наприкінці зустрічі Волков зумів втекти від суперників, вийшов один на один з воротарем і подвоїв перевагу канонірів. А за хвилину до фінального свистка Мартинюк сильним ударом зі штрафного добив господарів — 3:0.

Відзначаємо перемоги Діназу та Локомотиву, які з однаковим рахунком 2:0 переграли КОДЮСШ та Колос відповідно.

КДЮСШ Чемпіон впевнено переграла Спарту-Київ — 3:0. Ця перемога дозволила команді очолити групу.

У ще одному матчі туру Полісся здолало Десну — 2:1.

Група 2

Полтавська Ворскла не залишила шансів харківському Востоку — 4:0. Сумська Барса здобула п’яту поспіль перемогу, розгромивши ДЮСШ-2. За сумчан забивали: Назар Токар, а також тричі Прямов Іван.

Відзначаємо впевнену перемогу Майстрів м’яча над Молоддю — 2:0. За харків’ян забивали: Кринічанський та Гук. Металіст 1925 не зміг переграти МДЮСШ — 1:1. За Металіст 1925 забив Несен, а за МДЮСШ — Дмитрієв.

У ще одному матчі туру Кремінь переграв краматорський Авангард — 3:1. Відзначаємо бомбардирські якості Богдана Степанова з Кременя, який вже встиг забити п’ять м’ячів.

28.10.2020

ДЮСШ-2 (Дніпро) — Авангард (Краматорськ).

Група 3

П’яту поспіль перемогу здобула херсонська Освіта, яка на виїзді переграла Гірник — 2:0. Ця перемога дозволила херсонському колективу залишитися на першому місці.

Кропивницька Зірка та Олександрія-Аметист вирішили на відпускати у великий відрив Освіту, й собі здобувши перемоги. Кропивницький колектив переграв Дніпро-80 — 1:0, а Олександрія-Аметист здолала Одесу — 2:1.

Відзначаємо перемогу ДЮСШ-1-Кривбас-84 над СДЮСШОР Миколаїв — 2:0. У ще одному матчі групи СДЮШОР Черкаси переграли ДЮСШ Херсон — 2:0.

15.11.2020

Зірка (Кропивницький) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг), Одеса — ДЮСШ Херсон, Освіта (Херсон) — СДЮСШОР Миколаїв, Гірник (Кривий Ріг) — Дніпро-80 (Черкаси), СДЮШОР Черкаси — Олександрія-Аметист (Олександрія).

Група 4

У західній групі  другу перемогу у сезоні здобула Буковина, яка не залишила шансів львівській Покрові — 5:1. Відзначимо, що чотири голи гравці Буковини забили після стандартів. У першому таймі двічі влучно пробив головою захисник Антон Гарабажій.

У другій половині гри пенальті заробив Кіріл Мороз. Одинадцятиметровий удар вдало виконав капітан буковинської команди Максим Кирияк. А четвертий гол забив той же Мороз. Згодом господарі поля спромоглися на результативний удар, однак останнє слово у матчі було за підопічними Віталія Куниці. П’ятий гол у ворота Покрови забив Артур Мельничук.

Буковина була швидша за Покрову. Фото фейсбук Буковини.

Відзначаємо впевнену перемогу ДЮСШ Верес над ФА Прикарпаття — 3:1. У ще одному матчі групи СДЮСШОР Прикарпаття переграла Янтарний — 2:0.

8.11.2020

Покрова (Львів) — СДЮСШОР (Ужгород), Поділля (Хмельницький) — ДЮСШ ФА Тернопіль, Буковина (Чернівці) — Янтарний (Новояворівськ), ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ) — КОЛІФКС (Костопіль), ДЮСШ Верес (Рівне) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-14): Динамо грає унічию у Дніпрі й залишається на третьому місці

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-19 Германия) (31%, 99 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (26%, 84 голосов)