Дебютанти УПЛ обмінялися пенальті, переможця немає

У заключному суботньому матчі 5-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися  Інгулець та Минай. Матч дебютантів УПЛ проходив у Кропивницькому, на стадіоні Зірка. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1. Минай із 57-ої хвилини грав у меншості

Сергій Лавриненко не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У резерві залишилися: 20-річні нападники Оскар Мкомола та Володимир Білоцерковець.

Василь Кобін довірив місце у старті Минаю 21-му захиснику Кирилу Меліченку. У запасі залишився 19-річний нападник Рустам Ахмедзаде.

На дев’ятій хвилині Козак у власній штрафній збив Нурієва. Сам постраждалий впевнено реалізував пенальті, не залишивши шансів Кринському — 0:1.

На 34-й хвилині арбітр призначив пенальті вже у ворота Минаю за фол Маткобожика на Сітчінаві. Ніка з пенальті без проблем переграв Поповича — 1:1 У підсумку, перша половина зустрічі завершується результативною нічиєю.

На 57-й хвилині Минай залишається у меншості. Пиняшко отримує другу жовту за зрив атаки. На 65-й хвилині у гру увійшов Мкомола, а на 67-й — Ахмедзаде. На 73-й хвилині молодий нападник Минаю Ахмедзаде отримує попередження за симуляцію.

На 85-й хвилині мав забивати Мішуренко, але Маткобожик встиг винести м’яча.

Інгулець — Минай — 1:1

Голи: Сітчінава (34, пенальті) — Нурієв (9, пенальті).

Вилучення: Пиняшко (57).

Інгулець: Кринський — Запорожець, Козак (Щедрий, 66), Коваленко (Мкомола, 65), Кучеренко, Павлов, Балан, Ковальов, Лупашко (Мішуренко, 75), Сітчінава.

Минай: Попович — Ткачук, Саків, Меліченко, Маємбе, Кожанов (Сніжко, 60), Матіч, Маткобожик, Пиняшко, Нурієв (Голодюк, 90+2), Шиндер (Ахмедзаде, 67).

У Інгульця після п’яти матчів чотири залікових пункти, а у Миная після чотирьох матчів чотири очки.

Чемпіонат U-19 Юніори Інгульця здобули третю поспіль перемогу й вскочили до трійки