Еліт-ліга ДЮФЛУ: Динамо U-14 двічі відігралося у матчі з Шахтарем, Чорноморець здобув перше очко

Поєдинки четвертого туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-14 (футболісти 2007 року народження) подарували чимало яскравих емоцій. У центральному матчі туру Динамо та Шахтар рзписали бойову нічию — 2:2. Відзначаємо бомбардирські якості Максима Омельченка з ДЮСШ Металург, який забив чотирі м’ячі у чотирьох зустрічах

Група 1

Вперше у сезоні втратив залікові пункти Атлет. Підопічні Олександра Отльотова розписали мирову зі Зміною-Оболонь — 1:1. За Атлет забивав Гармаш.

ДЮСШ-26 у домашньому матчі поступилася ВОДЮСШ — 1:2. З таким же рахунком ОК ім.І.Піддубного програв Прем’єр-Ниві. Саме Олімпійський коледж найбільш невдало розпочав сезон: у команди всього один заліковий пункт після чотирьох матчів.

07.11.2020

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ), Атлет (Київ) — ДЮСШ-26 Київ, ВОДЮСШ (Вінниця) — Прем`єр-Нива (Вінниця).

Група 2

У центральному матчі туру Динамо та Шахтар розписали результативну нічию. Команди активно розпочали гру, по черзі обмінюючись атаками. На 21-й хвилині гірники відкрили рахунок в поєдинку після того, як Сорока забив гол після розіграшу стандартного положення.

Відповісти Шахтарю кияни змогли в другому таймі, коли Редушко завершив атаку з лівого флангу точним ударом. На 54-й хвилині гірники забили свій другий гол завдяки гарматному пострілу Діденка. Але вже на 59-й хвилині поєдинку кияни зрівняли рахунок: Варивода головою замкнув передачу з кутового.

— Гра вийшла хороша, бойова. Ми хлопців і налаштовували на такий матч, — відзначив очільник Динамо Євген Лозинський. — Шахтар — хороший суперник, ми переглядали їхні матчі і ретельно готувалися до поєдинку: награвали комбінації, як пресингувати і виходити з оборони в атаку.

Хлопці трохи переживали, не було належного контролю м’яча. Обидва голи ми подарували суперникові через свої помилки. У перерві внесли корективи в гру, зробили заміни, налаштували хлопців, що їм по зубах Шахтар і вони повірили в свої сили. Спасибі їм за те, що не опустили руки, нагнітали, йшли в атаку. Плюс, вони ще не  зустрічались з такими командами. Це перший рік в Еліт-лізі, а тут і швидкості інші і рівень суперників.

Втратою залікових пунктів суперниками скористалися гравці УФК -Металу, які у домашньому матчі обіграли ДЮСШ-15 — 2:0. Ця перемога дозволила харків’янам вийти на перше місце. Всі основні події відбулися у другому таймі.  Після  передачі Олександра Петрова, використовуючи свої габарити Ярослав Карпізін організував  собі вихід один на один і  дуже холоднокровно його реалізував. А другий м’яч харків’ян гідний уваги, адже комбінація почалася ще зі своєї половини поля: Микита Шахмаев віддав трохи назад на Михайла Шевченка, той без роздумів навісив на дальній кут воротарської і Данило Ігнатьєв головою відправив м’яча у сітку — 2:0.

У ще одному матчі групи Чорноморець та ДВУФК розписали результативну нічію — 2:2. Відзначимо, що це дебютні залікові пункти для обох колективів у цьому сезоні.

Тур 4

26.09.2020

Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро) — 2:2

Динамо (Київ) — Шахтар (Донецьк) — 2:2

УФК-Метал (Харків) — ДЮСШ-15 (Київ) — 2:0 (1 тайм, 2 тайм)

Група 3

У протистоянні лідерів групи перемогу здобули гравці ДАФ.  Дніпряни розгромили Маріуполь — 4:1. Для азовців ця поразка стала першою у сезоні.

Відзначаємо перемогу ДЮСШ Металург у грі з ДЮСШ-11 Чорноморець. Ця звитяга допомогла запоріжцям піднятися на третє місце. Цим результатом запоріжці мають завдячувати Максиму Омельченку, який у чотирьох матчах забив чотирі м’ячі.

У ще одному матчі групи Миколаїв не залишив шансів своїм одноліткам з Інтера.

Тур 4

26.09.2020

ДАФ Дніпро (Дніпро) — Маріуполь — 4:1 (відео)

07.11.2020

Маріуполь — ДЮСШ Металург (Запоріжжя), ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Миколаїв, Інтер (Дніпро) — ДАФ Дніпро (Дніпро).

Група 4

МФА Мукачево у домашньому матчі мінімально переграла Львів — 1:0. Єдиний м’яч був забитий після помилки голкіпера гостей, нею скористався Артем Тищук. Цей м’яч став вирішальним у матчі.

КЗ ДЮСШ Карпати у результативному матчі переграли своїх однолітків з ВІК-Волині — 2:1. Вже чи не перша атака господарів поля призвела до взяття воріт. На лівому фланзі одинадцятка Карпат Данило Гембарський виконував навісну подачу, після якої захисник волинян зіграв рукою. Оскільки це відбувалося у штрафній, арбітр вказав на 11-метрову позначку. Пенальті впевнено реалізував Віталій Горін. Наприкінці першої половини волинянам вдалася атака правам флангом, яку чудовим ударом у ліву від воротаря Ростислава Баглая  дев`ятку завершив гравець ВІК-Волині.

На 58-й хвилині, коли здавалося, гості вже ліквідували загрозу біля своїх воріт, вибивши м’яча на половину карпатівців, центральний захисник господарів Захар Свистун парашутиком закинув м’яча до штрафного, де той, нікого не торкнувшись і перелетівши через воротаря ВІК-Волині, вдарився об ліву стійку, а першим на добиванні  був центрфорвард Андрій Гейник, який без перешкод приніс перемогу своїй команді — 2:1.

Карпати в атаці. Фото school-karpaty.com.ua.

У ще одному матчі групи УФК-Карпати мінімально переграли луцьку Волинь. Ця перемога дозволила львів’янам очолити західну групу.