Фаті забив два, але кращим гравцем матчу не став, бо молодий (відео)

У матчі третього туру чемпіонату Іспанії Барселона розгромила Вільярреал — 4:0. Дублем у цьому матчі відзначився 17-річний нападник Ансу Фаті

Рональд Куман з перших хвилин випустив 17-річного нападника Ансу Фаті. У другому таймі у гру увійшли: 17-річний півзахисник Педрі та 20-річний нападник Трінкан.

У складі Вільярреала на полі з’явився 21-річний нападник Самуель Чуквуезе. У другому таймі вийшов 19-річний нападник Такефуса Кубо.

У заключному матчі 3-го туру Ла Ліги Барселона вдома розгромила Вільярреал з рахунком 4:0. Це був перший офіційний поєдинок синьо-гранатових під керівництвом нового головного тренера Рональда Кумана.

Барселона зняла всі питання про переможця двобою ще в першому таймі. До перерви дубль зробив 17-річний Ансуї Фаті, а капітан каталонців Ліонель Мессі реалізував пенальті. Також автоголом відзначився захисник Вільярреала Пау Торрес.

Відзначимо, що дубль не допоміг Фаті отримати приз найкращого гравця матчу.

Футболіст не мав права отримати дану винагороду, оскільки він — неповнолітній. А спонсором нагороди є відома пивоварна компанія Budweiser.

Саме з цієї причини найкращим гравцем поєдинку вибрали захисника синьо-гранатових Жорді Альбу.

Барселона — Вільярреал — 4:0

Голи: Фаті (15, 19), Мессі (35, пенальті), Торрес (45, автогол).

Барселона: Нето — Альба, Лангле, Піке, Роберто, де Йонг, Бускетс (Пьяніч), Коутіньйо (Педрі), Фаті (Дембеле), Мессі, Грізманн (Трінкан).

Вільярреал: Асенхо — Еступіньян, Торрес, Рауль Альбіоль (Морі), Гаспар, Парехо (Трігерос), Коклен (Іборра), Чуквезе (Кубо), Гомес, Морено (Бакка), Алькасер.