Десна перекрила Рух, забиває навіть Будківський

В одному з матчів, що закривали сьогодні програму 4-го туру чемпіонату УПЛ, Десна приймала Рух на стадіоні ім. Ю. Гагаріна. Команди не жаліли голів, і закінчили зустріч із рахунком 3:1 на користь господарів

У стартах команд вийшло зразу два 19-річні футболісти. Олександр Рябоконь, як і обіцяв, надав шанс Михайлу Мудрику. Разом із ним вийшов в основі двічі одноклубник (обоє належать Шахтарю) 21-річний захисник Юхим Конопля, якого вже давно можна назвати гравцем основного складу.

У запасі Десни залишався 20-річний нападник Ілля Шевцов.

Тренер Руху Іван Федик продовжує довіряти 19-річному Миколі Кухаревичу — він знову був у старті.

Чернігівці швиденько взялися до справи, нещастя прилетіли до гостей вже на 13-й хвилині. Перед цим Гуцуляк пробив з-за меж штрафного майданчика і м’яч зрадницьки поцілував руку оборонця Руху: пенальті реалізував Тотовицький.

Дуже активним був після цього Кухаревич, але занедбав два свої моменти. І хоча Рух невдовзі зрівняв, на перерву команди пішли за рахунку 2:1. Це Тотовицький видав пас Дегтярьову і той технічно поклав м’яча у сітку.

У другому таймі команди потроху обмінювалися атаками, аж поки Будківський не опинився перед воротами, зумів навіть приборкати м’яча після навісу Калітвінцева, та ще й влучив у сітку! Майже неймовірно, згадуючи промахи Пилипа у поєдинку з Вольфсбургом.

Десна — Рух — 3:1

Голи: Тотовицький (13, пенальті), Дегтярьов (45), Будківський (72) — Климчук (30).

Десна: Паст — Конопля, Єрмаков, Тамм, Мостовий — Мудрик, Огиря, Домбровський, Гуцуляк — Тотовицький — Дегтярьов.

Рух: Бандура — Копина, Дуць, Парамонов, Гліга — Брікнер — Мисик, Кухарук, Мартинюк, Климчук — Кухаревич.