Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-16): Карпати, Металург й УФК-Метал здобувають перші перемоги

У третьому турі Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження) відзначаємо розгромну перемогу ДЮСШ Металург над Інтером — 6:1, а також дебютні у сезоні звитяги УФК-Металу та КЗ ДЮСШ Карпати. Одним із героїв туру став карпатівець Любомир Білевич, у нього хет-трик

Група 1

У матчі Атлету та ОК ім. І. Піддубного було зафіксовано результативну нічию. Пропустивши гол на початку другого тайму, підопічні Сергія Нахабова зуміли перебудувати гру й зрівняти рахунок завдяки голу Ярослава Колесника.

Для киян це друга нічія у сезоні. Поки що підопічні Нахабова не перемагали.

Атлети проти Олімпійського коледжу. Фото fcatlet.kiev.ua.

У найбільш результативному матчі групи зустрічалися ВОДЮСШ і Зміна-Оболонь. Матч завершився перемогою гостей — 4:3. Завдяки їй кияни вийшли на перше місце у турнірній таблиці.  Таким результатам у тому числі посприяли й забиті м’ячі Олександра Мартинюка, який у двох матчах сезону забив двічі.

26.09.2020

Прем`єр-Нива (Вінниця) — ОК ім.І.Піддубного (Київ), Зміна-Оболонь (Київ) — Атлет (Київ), ДЮСШ-26 (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця).

Група 2

В одному з найцікавіших матчів туру київське Динамо на виїзді переграло ДЮСШ-15 — 2:1. Підопічні Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка з перших хвилин заволоділи ініціативою. Гості повели у рахунку зусиллями Зоренка, який вдало скористався рикошетом.

У другому таймі Маткевич подвоїв перевагу, вразивши ціль обвідним ударом. Для динамівців усе складалося найкращим чином, вони контролювали гру та мали комфортну перевагу. Але на 54-й хвилині припустилися просто дитячої помилки через непорозуміння між захисниками, дозволивши Невихожому вийти сам-на-сам до воріт та скоротити відставання в рахунку — 1:2. Проте, на більше господарів не вистачило. Матч завершився перемогою киян.

Перемогу своїх підопічних прокоментував старший тренер киян Євген Ястребінський: «Після того, як ми пропустили, почалася напружена гра, наче на гойдалках. Вони постійно били вперед та підбирали м’яч, а ми не реалізовували свої моменти. Тому і вийшов такий слизький рахунок. А ось до пропущеного м’яча гра складалася для нас спокійно, і ніщо не віщувало напруги».

Свою дебютну перемогу у сезоні здобули гравці УФК-Метал, які переграли одеський Чорноморець.

УФК-Метал U-16: потопили моряків. Фото фейсбук УФК-Метал.

Гості активніше розпочали гру, проте допомогла харків’янам гра рукою захисника одеситів. Зі штрафного Богдана Мануйлова після невеликого рикошету від стінки і від пальців воротаря м’яч вдарився об стійку, а на добиванні першим був Олександр Савочка, який з кількох метрів головою влучив у ціль — 1:0.

З точки зору якості атакуючого футболу УФК-Метал краще себе проявив після перерви. Проте, не реалізувавши декілька шансів збільшити рахунок, господарі отримали м’яч у свої ворота. Одесити реалізували пенальті — 1:1. До честі господарів, вони не впали духом, стали шукати шляхи для повернення лідерства в матчі. І переможне взяття воріт тільки підтверджує, що воно не випадкове. Почалося все з перепасування двох центральних захисників — Владислава Бабкова і Кирила Птахіна, далі м’яч підхопив Савелій Шостацький, просунувся вперед і підключив зліва Артема Донченка. Той підключає Єгора Скорино, відволікаючий маневр Владислава Лісового та більярдний удар низом з 16-ти метрів від Скорино — 2:1. Харків’яни святкують дебютну перемогу у сезоні.

У ще одному матчі туру Шахтар та ДВУФК Дніпро переможця не виявили — 1:1. За гірників забив Євген Янович.

Тур 3

19.09.2020

УФК-Метал (Харків) — Чорноморець (Одеса) — 2:1

ДЮСШ-15 (Київ) —  Динамо (Київ) — 1:2 (відео)

26.09.2020

Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро), Динамо (Київ) — Шахтар (Донецьк), УФК-Метал (Харків) — ДЮСШ-15 (Київ).

Група 3

Найбільш розгромну перемогу туру здобули гравці ДЮСШ Металург, які переграли Інтер — 6:1. Таким чином, запоріжці святкують свою дебютну звитягу у сезоні. Дніпряни, натомість поки що залікових пунктів не здобували.

ДАФ Дніпро на виїзді дещо несподівано не зміг обіграти Миколаїв — 1:1. Осічкою прямого конкурента скористався Маріуполь, який переграв ДЮСШ -11 Чорноморець і наздогнав дніпрян у турнірній таблиці.

Тур 3

19.09.2020

Миколаїв — ДАФ Дніпро (Дніпро) — 1:1 (відео)

26.09.2020

ДАФ Дніпро (Дніпро) — Маріуполь, ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), Миколаїв — Інтер (Дніпро).

Група 4

Першу, але водночас болючу поразку у сезоні зазнала МФА з Мукачева. Хлопці Івана Фізера поступилися УФК-Карпати — 1:4. М’яч престижу у складі МФА забив Богдан Полудняк. Для УФК-Карпати це третя поспіль перемога.

КЗ ДЮСШ Карпати здобули свою дебютну у сезоні перемогу. Львів’яни на виїзді обіграли луцьку Волинь. Відзначаємо чудову гру у виконанні Любомира Білевича, який відзначився хет-триком.

Активніше розпочали гру вихованці Андрія Василитчука, які вже на початку зустрічі могли повести в рахунку. Однак господарів виручила поперечка. І все ж саме карпатівці забили першими, коли наприкінці тайму центрфорварду Любомиру Білевичу вдався вирішальний удар після прострілу Гордеєва. Протримався цей рахунок лише дві хвилини і на перерву команди пішли мирно — 1:1. Не встиг розпочатися другий тайм, як карпатівці вдруге повели: Магасевичу вдався фланговий рейд, після чого послідувала точна передача на того ж Білевича, який з робив рахунок — 1:2. А ще через десять хвилин Білевич забив втретє, скориставшись прострілом Гордеєва. Отож, львів’яни здобувають дебютну у сезоні перемогу — 3:1.

В іще одному матчі туру ФК Львів переграв ВІК-Волинь — 3:1.