Шахтар з дублем В’юнника легко перемагає Рух і наздоганяє Динамо (відео)

Сьогодні на львівському стадіоні СКІФ був зіграний перенесений матч 2-го туру чемпіонату U-21. Рух приймав Шахтар і беззаперечно поступився — 1:3

Підопічні Олексія Годіна не змогли до пуття навіть поборотися, як пропустили: Денис Шостак віддав вздовж воріт, а Богдан В’юнник, що набігав паралельним курсом, в дотик розстріляв Бабічина.

У середині тайму знову відзначився В’юнник, а за 5 хвилин Георгій Судаков блискуче зі штрафного вліпив м’яча у дев’ятку. Вочевидь, надихнувся 18-річний капітан гірників дебютним викликом до молодіжної збірної.

На жаль для господарів, їм не вдалося відповісти навіть з пенальті: Козловський програв Турбаєвському. Та свій гол вони забили: спрацювала зв’язка вихованців Карпат: Назарій Федурко пасував, Рудюк забивав.