В Еліт-лізі ДЮФЛУ команди U-15 суперників не жаліли: 6:0, 7:0, 9:0

Другий тур чемпіонату ДЮФЛУ серед команд Еліт-ліги U-15 (футболісти 2006 року народження) потішив як результативністю (у 12-ти матчах команди забили 47 м’ячів), так і цілою низкою розгромних рахунків

Група 1

У трьох матчах групи було забито аж 15 м’ячів. У найбільш результативному матчі Атлет переграв ОК ім.І.Піддубного — 4:3. Команда Вячеслава Зборовського на характері вирвала дуже важливу перемогу. Дублем відзначився Бредельов, також забивали Владислав Шаповалов та Іван Мурашенко.

Цей результат виявився для киян зі смаком гіркоти. Перелом ключиці отримав один з лідерів команди Владислав Шаповалов.

У двох інших поєдинках групи впевнені перемоги з однаковими рахунками здобули ДЮСШ-26 та ВОДЮСШ.

19.09.2020

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця), Прем`єр-Нива (Вінниця) — Атлет (Київ), Зміна-Оболонь (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ).

Група 2

Команди цієї групи створили справжню гольову феєрію. Донецький Шахтар розгромив ДВУФК — 6:0, а УФК-Метал знищив одеський Чорноморець — 9:0. Харків’яни повторили власну рекордну перемогу. Рік тому з таким рахунком була обіграна сумська Барса.

Першого гола довелося чекати більш ніж півтайму. Прийшов він після витонченої подачі зі штрафного справа від Кирила Дігтяря, яку в дотик досить ефектно завершив Геннадій Синчук.  Другий гол — знову наслідок штрафного від Дігтяря: м’яч від перекладини перетнув лінію — Єгор Абрамов додавав вже після цього. Але і сам Абрамов встиг забити в першій 35-хвилинці. Він головою замкнув неперевершений пас іменинника Марка Романцова.

Фото фейсбук УФК-Метал.

Просто приголомшуючим був старт другого тайму для одеситів. Перша хвилина — Абрамов допоміг обігратися і вийти Дігтяру один на один — 4:0. Третя хвилина — Геннадій Синчук оформлює дубль.  П’ята хвилина — Дігтяря збивають при вході в штрафну, а Єгор Красніков не залишає шансів голкіперу з точки. Харків’яни продовжували бігти уперед. У комбінації, в якій по черзі могло забивати півкоманди, результативний пас віддав центральний захисник на той момент Олександр Цвіренко, а вразив ворота Максим Оріховський. Далі повторення пройденого — ще одне порушення проти Дігтяря, а Єгор Красніков реалізовує пенальті. Крапку в поєдинку після командного перехоплення на чужій половині поля поставив Кирило Дігтяр, який забив свій третій м’яч у матчі.

Тур 2

12.09.2020

УФК-Метал (Харків) — Чорноморець (Одеса) — 9:0

Шахтар (Донецьк) — ДВУФК (Дніпро) — 6:0 (1 тайм, 2 тайм)

ДЮСШ-15 (Київ) — Динамо (Київ) — перенесено.

19.09.2020

ДВУФК (Дніпро) — ДЮСШ-15 (Київ), Чорноморець (Одеса) — Шахтар (Донецьк), Динамо (Київ) — УФК-Метал (Харків).

Група 3

Тут кидається в очі розгромна перемога Дніпра над Миколаєвом — 7:0. Саме вона дозволила дніпрянам вийти на перше місце. Миколаїв поки що ніяк не може знайти свою гру: команда не здобула жодного залікового пункту і пропустила найбільше м’ячів — аж 14.

Також відзначаємо дебютну у сезоні вікторію Інтера.

Тур 2

12.09.2020

Інтер (Дніпро) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 4:1

Миколаїв — ДАФ Дніпро (Дніпро) — 0:7 (відео)

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Маріуполь — 2:0

19.09.2020

Маріуполь — Інтер (Дніпро), ДАФ Дніпро (Дніпро) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Миколаїв.

Група 4

У західній групі забили найменшу кількість м’ячів у турі, а Львів та ВІК-Волинь взагалі розписали нульову нічию. Таким чином, підопічні Романа Гандзина та Юрія Крижановського здобувають перший заліковий пункт у сезоні.

Перші три бали у чемпіонаті здобули хлопці з МФА , які переграли у Львові однолітків із УФК-Карпати — 1:0.

Відзначимо вдалий початок сезону для КЗ ДЮСШ Карпати, які здобули перемогу у своєму дебютному матчі.