Удар Геббельса: голи молодих приносять Монако перемогу над Нантом (відео)

У матчі 3-го туру чемпіонату Франції зустрічалися Монако та Нант. Гра завершилася перемогою монегасків — 2:1. Відзначимо, що обидва голи забивали молоді футболісти: 20-річний півзахисник Софіан Діоп та 19-річний півзахисник Віллем Геббельс

Тренерський штаб Монако з перших хвилин випустив: 19-річного захисника Бенуа Бадіашіле, 20-річних півзахисників Софіана Діопа та Орельєна Тчуамені. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник  Віллем Геббельс, який і забив переможний м’яч.

У складі Нанта на полі з’явилися: 21-річний воротар Альбан Лафонт та 21-річний нападник Рандаль Коло-Муані.

Рахунок в матчі було відкрито вже на п’ятій хвилині гри, відзначився футболіст Монако Софіан Діоп. Нант відігрався на 61-й хвилині завдяки точному удару Людовика Бласа. Переможний гол на свій рахунок записав 19-річний французький  півзахисник Віллем Геббельс на 65-й хвилині.

Чемпіонат Франції. 3 тур

Монако — Нант — 2:1

Голи: Діоп (5), Геббельс (65) — Блас (61).

Монако: Маєцький — Агілар, Дісасі, Бадіашіле, Балло Туре — Чуамені, Фабрегас (Йоветіч, 90), Діоп — Желсон Мартінш (Геббельс, 62), Бен-Йеддер (Пеллегрен, 78), Фолланд (Оньекуру, 62).

Нант: Лафон — Аппіа, Жіротто, Паллуа, Чірівелья, А. Туре (Менді, 61) — Бамба (Емон, 73), Блас (Нділу, 90), Саймон — Коло.

Монако набрав сім очок і вийшов на друге місце в турнірній таблиці Ліги 1. Нант має в активі чотири бали і розташовується на десятій позиції.