Динамо U-19 з дублем Попова громить молодіжку Колоса (відео)

У контрольному матчі зустрічалася юнацька команда Динамо та молодіжка Колоса. Гра завершилася перемогою киян — 5:1. За Динамо забивали: 17-річний Кіріл Попов (двічі), а також 16-річний Царенко, 18-річний Тлумак та 17-річний Жозе Мартін. За Колос відзначився 18-річний Салабай

Вже на восьмій хвилині динамівці відкрили рахунок. Після передачі Назара Волошина відзначився Кіріл Попов. Через три хвилини кияни забили вдруге. Після навісу з кутового Антон Царенко головою відправив м’яча у сітку. 2:0. На 33-й хвилині Юрій Тлумак запресингував захисників, відібрав м’яча і пробив у дальній кут. 3:0.

У другому таймі другий м’яч у матчі забив Попов. Долучився до розгрому Колоса Жозе Мартін. Колос все ж спромігся на м’яч престижу наприкінці зустрічі. Відзначився Антон Салабай.

Контрольний матч

Динамо U-19 — Колос U-21 — 5:1

Голи: Попов (8, 88), Царенко (11), Тлумак (33), Жозе Мартін (76) — Салабай (83).

Динамо: Ігнатенко (Тугай, 46) — Малиш (Опанасенко, 57), Боль (Філатов, 46), Дячук (Західний, 67), Мащенко — Тлумак (Хацкевич, 66), Царенко (Жозе Мартін, 46), Скрипник (Вуанту, 56), Волошин (Ісадченко, 65), Блізніченко — Попов.

По персоналіям Тренер Динамо: Царенко — неординарний, Волошина вчимо (відео)