Новачок Ісаєнко дублем допоміг Колосу виграти спаринг

У контрольному матчі зустрічалися ковалівський Колос та першолігова Оболонь. Гра завершилася перемогою представника УПЛ — 3:1. Відзначимо, що два м’ячі у свій актив записав новачок команди — орендований у Динамо 20-річний нападник Євгеній Ісаєнко

Паузу на матчі збірних Колос та Оболонь заповнили контрольним матчем. Валерій Іващенко зі старту не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі на полі з’явився 21-річний захисник Юрій Мате.

Колос протокол матчу не надав, тому склад команди залишається невідомим.

Гра проходила на НТКУ ім.Баннікова та завершилася з рахунком 3:1 на користь команди Руслана Костишина. До речі, головний тренер ковалівців задіяв у другому таймі суттєвий десант з молодіжної команди: одразу семеро гравців Колоса U-21 вийшли на поле протягом другої 45-хвилинки.

Колос свої голи забив у першому таймі — дубль на рахунку Євгенія Ісаєнка і один м’яч в активі Павла Оріховського. Оболонь відповіла лише одного разу, розмочивши рахунок в середині другого тайму. Відзначився Олексій Щебетун.

Ісаєнко (№19) атакує Оболонь. Фото koloskovalivka.com.

Контрольний матч

Колос (Ковалівка) — Оболонь — 3:1

Голи: Ісаєнко (дубль), Оріховський — Щебетун.

Оболонь: Федорівський (Литвиненко, 46) — Голіков (Тєрєхов, 72), Безуглий (Майданевич, 46), Білий (Мате, 46), Осман, Савченко (Бровченко, 46), Матяж, Гутті (гравець на перегляді, 46), Загальський, Мединський (гравець на перегляді, 65), Батальський (Щебетун, 46).

Незручний суперник? Дніпро-1 знову не зміг перемогти новачка УПЛ. Тепер у спарингу (відео)