Євро-2021 (U-21): Данія вириває нічию в України завдяки помилці арбітра

У матчі шостого туру кваліфікаційного турніру Євро-2021 (U-21) зустрічалися Данія та Україна. Гра проходила в Ольборзі, на однойменному стадіоні й завершилася результативною нічиєю — 1:1. За нашу команду забив 19-річний нападник Шахтаря Данило Сікан (на фото), а у складі датчан відзначився 22-річний нападник Еміль Рііс. З відео помітно, що м’яч збірної Данії був забитий з порушенням правил

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань дещо здивував своїм вибором стартового складу. Очільник української молодіжки довірив місце у старті 18-річному захиснику Динамо Іллі Забарному, а у центрі поля вийшли 18-річний півзахисник Дніпра-1 Арсеній Батагов та 20-річний гравець Маріуполя Артем Бондаренко.

Відзначимо також, що у запасі залишилися 18-річний нападник німецького Гамбурга Ерік Шуранов, який може дебютувати за збірну, а також 20-річний захисник Олександр Сирота, який повернувся «зі стажування» у національній збірній.

Українці активно розпочали гру і могли на другій хвилині виходити вперед, проте Сікан не реалізував вихід один на один. Блискуче зіграв Крістенсен. На 17-й хвилині Данило знову вибігав один на один, проте голкіпер збірної Данії вчасно вибіг з воріт. На 33-й хвилині Вінн з вигідної позиції не влучив у ворота. Перший гольовий момент для господарів. Тепер вже щастить підопічним Ротаня. На останній хвилині першого тайму міг забивати Бондаренко, проте півзахисник збірної України після розіграшу кутового не зміг переграти  Крістенсена. У підсумку, перший тайм завершується нульовою нічиєю.

Господарі з перших хвилин другого тайму кинулися вперед і після удару Ольсена м’яч влучив у стійку. Помітно, що обидві команди націлені на максимальний результат. На 59-й хвилині з ударом Булеци впорався Крістенсен. На 65-й хвилині попередження отримав Данило Сікан. На 73-й хвилині українці відкривають рахунок. Після прострілу Топалова з лівого флангу відзначився Сікан. 0:1. Заміна Ротаня спрацювала. На 90+5 хвилині господарі зрівнюють рахунок.

На 90+5 хвилині господарі зрівнюють рахунок. Після навісу з кутового Вінд пробивав по воротах, та Дубінчак зупинив м’яча на лінії воріт. Потім м’яч відлетів до Білика, але з рук нашого воротаря голкіпер Данії Крістенсен вибив м’яча, після чого Рііс забивав вже у порожні ворота. Арбітр не помітив очевидне порушення правил на воротареві збірної України і ця помилка стала для нашої молодіжки фатальною. За моментами гра була рівною, проте завдяки помилці нідерландського арбітра Йохема українці втрачають перемогу. У підсумку, гра завершується нічиєю — 1:1.

Підопічні Ротаня втрачають вкрай важливі залікові пункти і залишаються без шансів поборотися за путівку за Євро-2021.

Чемпіонат Європи-2021

Відбірковий турнір. Група 8

Данія — Україна — 1:1

Голи: Рііс (90+5) — Сікан (73).

Данія (4-3-3): Крістенсен — Кліттен (Рііс, 80), Бех, Нельссон, Бьеррегор — Хольсе (Ібсен, 80), Нартей, Мадсен (Андерсен, 60) — Дамсгор (Дрейер, 60), Вінн, Ольсен.

Україна (4-3-3): Білик — Дубінчак, Чеберко, Забарний, Конопля — Бондаренко (Лєднєв, 90+1), Булеца (Чех, 82), Батагов — Назаренко (Луньов, 70), Сікан, Цитаішвілі (Топалов, 70).

Після п’яти матчів у підопічних Ротаня чотири очка і тепер вже п’яте місце у групі, а у збірної Данії після шести матчів 16 очок і перша позиція.