Дублери Десни розгромно програли Динамо U-19, не забивши ні разу (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Динамо U-19 та Десна U-21. Гра завершилася розгромною перемогою юнацької команди Динамо. Забивали 17-річні півзахисники Назар Волошин та Ілля Скрипник, а ще три м’ячі записав у свій актив 17-річний нападник Кирило Попов

Юніорська команда Динамо під керівництвом Ігоря Костюка на клубній базі у Віті-Литовській провела спаринг із молодіжним складом чернігівської Десни.

На 42-й хвилині Антон Царенко після передачі Кирила Попова вирвався на побачення з Сидоренком, але не пробив сам, а віддав м’яча під удар Назару Волошину, який і відзначився голом. Перший тайм завершився за мінімальної переваги Динамо.

На другий тайм Динамо вийшло без змін у складі та значно додало в атакувальних діях. Зовсім скоро це дало результат: Назарій Волошин із правого флангу увійшов до штрафної та віддав передачу на Кирила Попова, який переправив м’яча у ворота повз голкіпера. Захисник суперників намагався вибити круглого з лінії, однак не встиг цього зробити. Ще за кілька хвилин Попов відзначився знову, завершивши влучним ударом низом контратаку Динамо.

А скориставшись помилкою гравців Десни на 64-й хвилині, коли воротар Сидоренко віддав м’яча прямо в ноги супернику, Попов записав на свій рахунок вже хет-трик і збільшив перевагу киян до 4:0.

Попов і Волошин напосілися на Сидоренка. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Крапку у матчі на 77-й хвилині поставив Скрипник. У підсумку, гра завершується розгромною перемогою Динамо U-19.