Супряга із Шапаренком розгромили новачка Першої ліги (відео)

У контрольному матчі зустрічалися київське Динамо та житомирське Полісся. Гра завершилася переконливою перемогою клубу УПЛ — 5:1. Дублем за киян відзначився 20-річний нападник Владислав Супряга, а ще один м’яч у свій актив записав 21-річний півзахисник Микола Шапаренко

Мірча Луческу довірив місце у старті: 20-річному захиснику Олександру Сироті, 19-річному півзахиснику Георгію Цитаішвілі, 21-річному півзахиснику Миколі Шапаренку та 20-річному нападнику Владиславу Супрязі.

У другому таймі на полі з’явилися: 17-річний захисник Ілля Забарний, 21-річний півзахисник Сергій Булеца, 18-річний захисник Костянтин Вівчаренко та 22-річний півзахисник Богдан Лєднєв.

У складі Полісся не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту.

У першому таймі феєрив Владислав Супряга (на фото вгорі), який забив два м’ячі і віддав гольову передачу. Асистували форварду киян Кендзьора і Тимчик, а сам Влад допоміг відзначитися Буяльському.

Також Микола Шапаренко забив прямим красивим ударом зі штрафного, який сам же і заробив.

Шапаренко (№10) пробиває штрафний. Фото fcdynamo.kiev.ua.

У другому таймі гості з Житомира один м’яч відіграли, але Дуелунд з передачі Соля повернув динамівцям перевагу в чотири м’ячі.

Контрольний матч

Динамо — Полісся 5:1

Голи: Супряга (12, 37), Буяльський (24), Шапаренко (45), Дуелунд (78) Повалій (52).

Динамо: Бойко (Бущан, 46)  Сирота, Кендзьора (Забарний, 65), Тимчик, Сидорчук, Буяльський (Лєднєв, 65), Шапаренко (Андрієвський, 74), Цитаішвілі (Булеца, 74), де Пена (Дуелунд, 46), Караваєв (Вівчаренко, 79), Супряга (Соль, 65).

Полісся (стартовий склад): Маханьков  Бринько, Швець, Прокопчук, Власюк, Чернецький, Даудов, Савошко, Повалій, Галенков, Галенко.