Дніпро-1 з голом 16-річного хавбека виграв спаринг у бронзового призера (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Дніпро-1 та Зоря. Результативна гра завершилася перемогою Дніпра-1 — 3:2. Забиті м’ячі у свій актив у цьому матчі записали 18-річний півзахисник дніпрян Арсеній Батагов та 16-річний хавбек Єгор Ярмолюк

Віктор Скрипник з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі на полі з’явилися: 22-річний нападник Максим Луньов, 21-річний півзахисник Денис Янаков та 20-річний півзахисник Володимир Білоцерковець.

Дмитро Михайленко довірив місце у старті Дніпра-1 22-річному захиснику Владиславу Дубінчаку та 21-річному захиснику Олександру Сафронову. У другому таймі на полі з’явилися: 19-річний воротар Віктор Бабічин, 16-річний півзахисник Єгор Ярмолюк, 18-річний півзахисник Арсеній Батагов, 20-річний півзахисник Олександр Назаренко та 18-річний півзахисник Андрій Кірєєв.

Зустріч вийшла динамічною і з великою кількістю забитих м’ячів.  П’ять хвилин знадобилося Кочергіну, щоб відкрити рахунок в поєдинку. Ще до перерви цифри на табло зрівнялися: Довбик ударно відзначив дебют, пробивши повз Шевченка.

Другий тайм вийшов ще більш видовищним. Зоря грала дуже активно і забила справедливий гол: Юрченко відзначився з пенальті. Після цього, краще виглядав вже Дніпро-1 і за свої старання отримав подвійну винагороду. Спочатку Батагов відновив паритет, а ближче до кінця Ярмолюк встановив остаточний рахунок — 3: 2 на користь команди Михайленка.

Таким чином, молодь Дніпра-1 присносить своїй команді перемогу у складному контрольному матчі.

Контрольний матч

Зоря — Дніпро-1 2:3

Голи: Кочергін (5), Юрченко (57, пенальті) — Довбик (41), Батагов (75), Ярмолюк (79).

Зоря: Шевченко — Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Гречкін (Білоцерковець, 72), Назарина, Кочергін (Жуніньо, 72), Хомченовський (Луньов, 35), Юрченко (Циганікс, 79), Перович (Янаков, 61), Кабаєв (Чайковський, 72).

Дніпро-1: Юрчук (Бабічин, 59) — Адамюк, Логінов, Сафронов, Дубінчак Тейлор (Ярмолюк, 67), Вакулко (Кравченко, 59), Когут (Чичиков, 67), Цуріков (Назаренко, 59), Хобленко (Батагов, 59), Довбик (Кірєєв, 89).