Дебют Маркевича: Маріуполь з голами молодих виграв перший спаринг

Остап Маркевич провів свій перший матч у якості головного тренера Маріуполя. Азовці зустрічалися з ФК Яруд і перемогли — 2:1. Забитими м’ячами у цій грі відзначалися 20-річний півзахисник Олексій Кащук (на фото) та 22-річний захисник Олексій Биков

Остап Маркевич довірив місце у старті Маріуполя: 22-річному захиснику Олексію Бикову, 20-річному захиснику Назарію Муравському, 20-річному півзахиснику Олексію Кащуку, 22-річному Дмитру Топалову, 21-річному захиснику Микиті Петерману та 21-річному нападнику Андрію Кулакову.

На 33-й хвилині на полі з’явився 22-річний воротар Артем Поспєлов.

У другому таймі у гру увійшли: 21-річний півзахисник Максим Чех, 20-річний півзахисник Клим Приходько, 19-річний півзахисник Артем Бондаренко, 22-річний півзахисник Ілля Путря та 20-річний півзахисник Антон Байдал.

Маріуполь активно розпочав гру і вже на 10-й хвилині підопічні Маркевича відкрили рахунок: Кащук увірвався до штрафного і точно пробив у дальній кут. 1:0. На 22-й хвилині азовці подвоїли свою перевагу. Биков з гострого кута відправив м’яча у сітку.

Биков (№2) забив переможний. Фото fcmariupol.com.

На 64-й хвилині після пдачі кутового Соловйов скоротив відставання у рахунку.

Контрольний матч

Маріуполь — Яруд 2:1

Голи: Кащук (10), Биков (22) — Соловйов (64).

Маріуполь (1-й тайм): Гальчук (Поспєлов, 33) — Биков, Чоботенко, Муравський, Шемі (гравець на перегляді), Ігнатенко, Мишньов, Кащук, Топалов, Петерман, Кулаков.

Маріуполь (2-й тайм): Поспєлов (Кудрик, 60) — Тищенко, Дава, Сагуткін, Кірюханцев, Чех, Приходько, Путря, Горбунов, Бондаренко, Байдал.

Не заладилось Вовкун не прикрыл, Дегтярь пропустил — провал украинцев Земплина в стартовом туре чемпионата Словакии

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Александр Сирота (Динамо) (27%, 241 голосов)
  • Владислав Супряга (Днепр-1) (19%, 168 голосов)